bugün

iki amiral akıllı telefonun kıyaslanması. internetteki kıyaslamalara baktığımda z3' ün 2-3 adım daha önde olduğunu görüyorum. hatta m9 dan da aynı şekilde. kullananların yorumları tabi daha önemli.
Her türlü z3' ün önde bitireceği versustur. Kardeşim sony telefonlarının arkasında. HTC' nin satış sonrası hizmeti konusunda bilgim yok. Fakat sony xperia z3 ile denizde su altı çekimi yapıyordum tatildeyken fotoğrafları çekmiş ama telefon denizden çıkarınca bir kapandı pir kapandı. Kasko şirketi yapmayacağını, çirkef bir dille belirtti. Ben de son umut sony' e yolladım ve değişim kararı verdiler. Telefonu alalı da 7-8 olmuştu. BU hafta sonuna doğru sıfır telefonum elimde olacak. Demem o ki özellikleri bir yana sony gerçekten ürününün arkasında duran bir marka. Ama bence z5 premium al artık. O daha güzel yeni çıktı hem. Oh mis.
htc ve sony zaten kral telefonlar. bütün telefonların özellikleri aynı hocam. tasarıma bakacaksın artık. tasarımını beğendiğini al. bütün telefonların teknik özellikleri aynı çünkü başka seçenekleri yok. işlemcisinden ram'ine her şey aynı. kamera konusunda biraz farklılıklar var. kamerasını beğendiğini ve tasarımı hoşuna gideni al. sony telefonlarının suya dayanıklılığı da seni sony'e itebilir. fakat ben htc taraftarıyım.
htc one m8 almalısın.ama tabi sony daha saglam ve daha çok şarjı dayanıyormuş.
Bu arada sony gerçekten sağlam bir telefon. Çok sayıda düşürdüğüm halde ufak tefek çizikler dışında bir sıkıntı yaşamadım. Ben telefonu kılıfsız ve kırılmaz cam jelatinsiz kullanırım. Sony xperia z3' ün önü de arkası da cam ve inanın hiçbir şey olmadı. Gerçekten kullanan biri olarak sony sağlamlığını garanti edebilirim kendi adıma.
eksisinden de bahsetmek gerek. Z3 ike 4k video çekimi yaparken telefon çabuk ısınıyor. Bunu bilerek alın. Ama samsung da vs tırıvırı telefonlarda o salak donma yaşanmaktadır. note 4-5 s6 edge, s6 da. Fakat sony'de ben hiçbir donma problemi ile karşılaşmadım. Gerçekten hoş telefon. Bakır rengini kullanıyorum.
güncel Önemli Başlıklar