bugün

galiba galatasaraylıdır.
inci sözlük.org çıkması yazar arkadaşımız. hoşgelmiştir.

sözlükte gs popülasyonunu arttırmak için kendisine forum tarzı entry girmemesini tembihliyorum. esen kalasıca
çakma liseli yazardır.
Aklı başında çoğu türk vatandaşının söylediği söz.
katılımcı yazardır.
trolllere artı oy verme birliği'nin değerli yetkilisi. çalışkan yazar.
sözlük sosyali bir arkadaş.

üstelik galatasaraylı.
trolllere artı oy verme birliği'nin yetkilisi. fedakar yazar.
trolllere artı oy verme birliği nin ağır silahıdır. cephede ilk vuruşanlardandır.
takımdaşım yazar. trolllere artı oy verme birliğine önemli katkıları olmuştur.
galatasarayli olur da adam olmaz mi? sorusuna cevap yazar. ataturk ve galatasaray bizim degerimiz. biz galatasarayliyiz.
sanırım akhisar belediyesporludur.
nickinden de anlaşılacağı üzere cinconlu yazar. futbol bilgisi vasatın altındadır hiçbir şeyi kabullenmez. zira onun uefa kupası vardır. koştursun efenim sözlükte.
adı melis miş.
galatasarayın bu pazar kayseride ki maçına gidecek olan yazar haldır haldır bilet arıyomuş. *
cinconludur ama iyi bir insandır. nasıl oluyorsa böyle tezatlık var ama seviyoruz bu arkadaşımızı.
galatasaraylı kardeşimdir. gerçek galatasaraylıdır. şampiyonluk kutlamalarında biletin benden.
Kemalist ve paranoyak olan yazar.
Adam şeriat geliyor yazmış.
işin kötü yanı ise, Buna hala inanların olmasıdır.
Bu kemalistlerin hepsi biraz banu güvene benziyor.
Durduk yere değişik komplo teorileri üretip, bir de buna inanıyorlar.
-hoşgelmiş yazardır.
(#19627392) soru sormuş.
Peki bu entriye + verirsek mi sıkacaksın kafana yoksa - verirsek mi?

idam sehpasındaki adama sorarlar ne istersin diye.
- bir dağın zirvesinde hiç kimseyi görmeden konuşmadan duymadan da olsa yaşamak isterim.

Şu bir gerçek ki bu dünyada uğruna ölünebilecek çok şey var. Ama
-Ben çok sevdim ama o bana merhaba demedi
Kadar saçma sapan bir şey için ölmeye değmez. Üzülür zannediyorsun belki. intikam için. iki ay sonra unutur. Oğluna da kocasının babasının adını verirler.
galatasaraylı yazar.

hayatta her şey mutlak değişim halinde, her şey müthiş bir sistem dahilinde işliyor ve gelişiyor.

insanın inançları değişmiyor, duyguları, istekleri, arzuları değişiklik gösterebiliyor, olabiliyor yani. o yüzden bir kişiyi sevebilirsiniz, bir aşk yaşamış olabilirsiniz ya da tamamen platoniktir, o aşk tek kişilik yaşanmıştır ve bitmeye mahkumdur.

ancak yaşanacak çok daha güzel duygular vardır, başkalarıyla yaşanacak... ancak bu kesinlikle o sevgiyi hakeden kişiyle olmalı, o daha güzel olur, oluyor da...

sevmedim mi? sevdim.

platoniğini de yaşadım, karşılıklı olanı da...

acı mı? aşk acısını çekmeyen bünye var mı? dünyada insan kalmazdı...

"ama benimki başka" öyle bir şey yok, herkesin aşkı başka...

inandığım bir şey var; şu hayatta bir şeyin acısını çekiyorsam benden çok daha kötü durumda olan insanlar da var, ya da benimle aynı şeyleri yaşayan, yaşamış... onlar naptılar, napsınlar?

öyle şeyler oluyor ki bu hayatta, öyle şeyler çıkıyor ki karşımıza.

velhasıl;

(bkz: nevizade geceleri)
acilen şifa dilediğim yazar.
Sonunakadardesteklediğimyazar.
nickini beğendiğim yazar. çohoş.
çok güzel okunmuyor mu lan?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar