bugün

ön ek: http://www.ntvmsnbc.com/id/25065177/

"Festival hakkındaki sevindirici diğer bir ayrıntı ise içerideki içeceklerin normal piyasa fiyatından satılacağı açıklaması oldu."

2. kategori, Alt B, 19. sıradan bileti çaktığım festival olmuştur (gelecek sözlükçülere selam ederim orada parlayan beyaz veya pembe tşörtlü adam görürseniz benim). ilk iki headliner'ı belli daha festivalin. Rammstein ve metallica. E festival 3 gün. Manowar falan da headliner değil. Ah ulan bi iron maiden'i getirseler de kendimize gelsek demeden edemiyorum. ama tabi olmayacakmış.

Kulakları yeniden slayer'a alıştırmaya başladık, Megadeth'e metallica yüzünden olan ergenlik gıcığımızı tamamen silip atmaya çalışıyoruz, Dio'ya, black sabbath'a Saygılarımızı, şükranlarımızı sunacağız. Anthraxla ortalığın amınakoyacağız. Manowarla evet manowarla! Erkekliğimizi, savaşçı yönümüzü azıttıracağız, inönü'de kılıç kalkan oynayacağız. Slayer'da Black Magicle Pentagrama da selam çakacağız, ergenlik zamanlarımızın en nefret dolu, en enerjik dönemlerine geri döneceğiz. Ne kaldı ne kaldı? He rammsteinnn, bu zamana kadar sayılan gruplar arasında müzikal manada yeri en tırt grup da olsa Rammstein lan!, Harbi sahne şovu yaparlarsa, till içten söylerse ha bir de o ara hatundan ayrılırsak Stein Um Steinda ağlamayan ne olsun, Sırf O duyguyu yaşamak için insanın hatundan ayrılası gelir valla.

He Metallica'yı unutmuşuz.

Arkadaş bir önceki metallica konserini yapan organizatorün, konsere giden bebelerin amınakoyim emi.

Down'u sizin yüzünüzden, yani Phil anselmo ve dadaşlarını sizin yüzünüzden tekrar göremeyeceğiz lan!
ki onları görmek benim için Dio hariç bütün bu grupların alayını görmekten daha önemliydi.

olsun artık yerli pantera Black toothla idare ederiz.

Alice in chainss

valla düzenli dinlemedim, böyük adamlar bi diskografisini indirip büyüklüklerini biz de tescilleyelim onda da yapacak bir şey buluruz.

Ah ulan ah şimdi zaman geçmez de ha.

son 5 yılda yaşadığım en güzel olay olacak lan boru değil!

valla içime yaşama sevinci kattı.

Ha bir de eskinin kral festivali Rock The nations a selam durmak lazım.

ek:

http://www.youtube.com/watch?v=xX2K3mvLX8g

bu da daha neyle karşılacağını tam kestiremeyenlere küçük bir örnek olsun.
slayer ve manowar diye oturulan yerden kic yirttiran festivaldir. yok yok, kotu seyler yapmali para bulmak icin.
5 mart saat 11'de biletlerin satışa sunulmasından bir kaç saat sonra saha içi kombine bileti aldığım türkiye'nin son zamanlarda gördüğü en büyük festivaldir. rammstein'ın sahneyi yakması beklenmektedir. metallica ile megadeth'i aynı sahnede görmekte bir garip olacaktır, belkide tadından yenmeyecektir. iron maiden da olsa tam olurdu dedirten, duyulduğunda insana garip bir orgazm yaşatmış olan, günlük 50 bin kişinin beklendiği 3 gün sürecek olan festival.
an itibariyle mahmut tuncer ve ferhat güzel'in de dahil olduğu festival.ayrıca sahne önü ile 2. kategori tribün arasında kararsız kaldığım festival.
an itibari ile 350 bayılıp 2 adet saha içi bileti aldığım aktivitedir. * *
saha içi mi, yoksa 2. katagori alt a mı alsam diye düşündüğüm, karar veremediğim harika ötesi festival. hayatımda hiç bu kadar yardıma muhtaç hissetmemiştim kendimi. bilidğin karar veremiyorum. hay mına yokim diye haykırmak istiyorum.
gün itibariyle 1, 2 ve 3. kategori kombine biletlerin bittiği festivaldir. lanet olsun alamadık gitti. neyse saha içi alıcaz tek çare...
gitmek için babamı ikna etmeye uğraştığım festival. behemoth yoktur efendim, yanlış bilgi. 11-12-13 martta türkiyede behemoth.
kadrosuna volbeat'i de eklemiş festivaldir.
akşam gidip saha içinden biletlerimi alacağım festivaldir. gönül isterdiki sahne önü olsun.

günler geçmek bilmemekte bu arada. 25 hazirana 5 yıl varmış gibi hissediyorum.

(bkz: the day that never comes)
afişinde manga'nın black tooth'dan daha üste yer aldığı festivaldir. * *
aldığım haberlere göre iptal olan festivaldir. metalcilerin hevesi başka bahara artık...
önceki konser tecrübelerime dayanarak,kapalı b bloktan dün itibariyle biletix'ten aldığım biletimin,bugün akşam üstü elime geçtiği festival.saha içi asla almayacak bir insan olarak,ya sahne önü,ya hiç diyordum,ama böyle bir organizasyon da kaçmaz ki birader.nitekim;aldım yine biletimi.hülasa,inönü'nün hep eski açığına gitmiş bir deplasman çocuğu olarak,inşallah kapalıdan sahne iyi görünür diyorum.
siz tanrınızla asla tanışamayacaksınız.Biz tanrılarımızla 25 haziran'da buluşuyoruz. Yeah!!!
A ve B blokun tükendiği festival ne yazıkki james hetfieldi lego olarak görmem gerekicek yine.
kombine tarafindan 1, 2 ve 3. kategori biletleri tukenmis fetival, bakalim iddia ettigim bilet uyanikligi gerceklesecekmi.

(bkz: #7449006)
sahne önü bilet ücretini; konser sonrası baget, pena, kırık gitar parçaları satarak çıkarmayı düşündüğüm muhteşem festival.
önce çocuğumu sonra kendimi keserek, olmadı inönü'yü ateşe vererek sabote etmeye çalışacağım festival. insan gidemeyince bünyede bir eziklik oluyor tabi...

edit: niye eksiliyorsunuz lan, kesiyorsam kendimi kesiyorum kime ne?
gideceğim ama sonra geri döneceğim mi bilemediğim konser. ordan sağ çıkabilecek miyim? korkuyorum sözlük. gruplara baktıkça, orda nasıl bir kitlenin olacağını kafamda canlandırıyorum da aman diyim.

ayrıca rammstein nasıl bir sahne şovu yapacak acaba. bir buck dich beklemek ayıp mı olur.
sadece manga'yı dinlemeye gideceğim festivaldir.

itiraf et bi an gerçek sandın.
biletleri aç gibi kapışmış insanların gideceği festival. ulen şerefsizler insan bi iki tane bırakır bize, paramız yok amuğa goyum.
saha içi bilet alacağım festival. manowar'ın gelmesi yeterdi zaten. üstüne bide metallica, slayer,megadeth,rammstein gelince "obaaa" dedirtti. daha önce duyduğum fakat dinlemediğim diğer grupların şarkılarını indirip, beyne yazmaya da başladık. hadi bakalım.
angela gibi gözlerin altı boyanıp gidilmesi farz olan.
http://www.onedergi.com/w...2/arch-enemy1-200x300.jpg
saha içi kombine çalışmalarına bu akşam başlayacağım, cep telefonu sokmanın yolunu aradığım festival.

lan till gelmiş ses kaydı yapamayacak mıyız biz? "anlaşmalıyız bebeyim, sokarız içeriye ;))" diyen varsa ulaşsın, konser günü buluşalım be arkadaş.
saha içinde olacak fakir ama metal sever suserlerin buluşup gitmesi gerektiğini düşündüğüm festival.

saha içi biletim tamam umarım önüme dalyan boylu bonus kafalı abiler geçmez.
güncel Önemli Başlıklar