bugün

sonbahar mevsiminde yazarların yapacakları aktivitelerdir.
soba yı kurmak yakacak için tezek yapmaya başlamak.
yapraklarımı dökeceğim.
-yeni filmler almak.
-alkım kitapevini talan etmek.
-camları silmek. * *
-kış lastikleri almak.
-bere örmek *
-kombi belasının bakımını yaptırmak. *
sahilde yürüyüş, arabada 2 bira yuvarlamak.
DOĞALGAZI YAKMAMAK iÇiN TÜRLÜ TÜRLÜ BAHANELER BULACAĞIM KENDiME. GEC GELiYORUM. HAVA DAHA O KADAR SOĞUK DEĞiL. (Ki EVDE iKi KAZAKLA OTURMAYA ŞiMDiDEN BAŞLADIM) KAPILARI KAPATSAM TAMAM. YA BEN TV KARŞISINDA BATTANiYE iLE UZANMAYI SEViYORUM. FALAN FELON.
Yağmurda öpüşmek evet. (bkz: o biraz zor görünüyor)
Ders Çalışmak.
bu şehre sonbahar uğramaz direkt kış yaşanır ama yine çalışmak olacaktır.
manzara fotosu çekmek.
Biz de biliriz sıcak çikolatamızı battaniyemizi alıp kitap okumayı. (bkz: vizeler) (bkz: sıçtık)
Hımmmm bir bakalım..
ilk off günümde taksim'e gideceğim çok özledim yahu, pasajları dolaşacağım sindire sindire, bayılıyorum vallahi. Sahafları dolaşacağım. Haydar amcanın dükkanına uğrayıp bir bardak çay içeceğim. içten bir sarılacağız. Sevdiği vanilyalı purolardan alacağım ona alandan. Sonra borusan sanat'a uğramak istiyorum bir de yetişirse taksim atatürk kütüphanesine gitmek istiyorum.
Bir başka gün kadıköy'de fazıl abinin yerine gidip iki duble rakı içesim var. Ciğerci hulusi de vardı orda offf orayada uğramam lazım. Sonra alkım kitapevi var oraya da uğramak lazım. Dönüşte fazıl beyin türk kahvesi dükkanı var orayada uğrayıp okkalı kahvesinden içip ev için 200 gr taze kahve çektirmek lazım. Nazım hikmet kültür merkezine vakit yetmez ama bahariye'den aşağı yürürken bir şiirini mırıldanırım gönlünü alırım nazım'ın.. Ayrıca buz gibi olsun havalar böyle evde şarap filan içesim var, haaa unuttum pikap bakacağım bir de ama modern istemiyorum. Eski olsun böyle kullanılmış olsun, başkalarının hayatlarına karışmış olsun istiyorum. Eskicilerden aldığım plakları döndürmek istiyorum sonra bu bahar. Sensin melankolik, sensin duygusal, pis.
üniversiteye devam okumak ,okumak kendini geliştirmek vs...
Üniversite 4.sınıfa başlamak, ıspartaya gitmek.
Okul-ev-okul-ev-okul-ev................
geçen sonbahar yaptıklarını tekrarlamak.
Kulaklıkla emoşinıl ve keltik müzikler dinleyip dere boyunca yüzüme çarpan yağmurun ve rüzgarın eşliğinde yürümek.
Hele akşam saatlerine yakınsa, hele ağaçlar yapraklarını döküyorsa..
okul, ev, dershane üçlüsü arasında gidip gelmek. varsa vakit arkadaşlarla pese gitmek, müzik dinlemek, rap yapmak.
sokaklarda eller cepte dolaşmak.
Yağmur altında sigara içmek gibi değişik fantezilere sahibimdir. Fakat yağmur altında sel akan yokuşlara da yatarım bazen...
hayatın getireceklerini yaşamak.
ispanyolca öğrenmeye başlayıp istanbul'dan göçmek Ankara havası solumak.
dökülen yapraklara basarak yürümek. en büyük zevklerimden biridir.
Mutlu olmak.
Soğuk havada Kurtuluş Parkı'nda yürümek.
Haftasonları deniz kenarında bisiklet turlarıma yeniden başliciim.