bugün

Belki daha uzun bir süre gelmem belli olmaz şimdiden geleceğin yalanını söyleyemem.
Değişim ufak hareketlerle başlar ya bu da onun gibi olsun.
Bu harekette bulunan yazar arkadaşlar kendinize iyi bakın.
an itibariyle (bkz: kolay cümle) ile girmiş bulunmaktayım. kısa bir ara... belki hiçbir şey değiştirmeyecektir; fakat her birinin dünya görüşü farklı olsa da bazı insanların hiç olmazsa bazı şeyler için iradelerini ortaya koyabileceğini, birlikte hareket edebileceğini gösterir, bu da az bir şey değildir!
Bir işe yaramayacağını bilsek de son entarilerimizi giriyoruz. 3 günlük grev sürecinde grev gözcüsü ben olacağım. (bkz: swh) entry girmeyeceğim diyip de entry girenleri 3. Günün sonunda ifşa edip, linç edeceğiz, haberiniz olsun. (bkz: swh) burdan tekrar zall’a ve abazan sözlük yönetimine son bir şey söylemek istiyorum; hepiniz topsunuz olm!
Çabanızı anlamak ve saygı duymakla birlikte, yapılacak en güzel şeyin görmezden gelmek olduğunu düşünüyorum.
Eyy yumurtaya can veren yüce yaradan!
Niyet ettim sözlüğün selameti için, üç gün boyunca, entry girme orucunu tutmaya.
Belki bir ihtimal faydası olur diye.
Beni, sözlüğe emek veren aklı selim yazarları, bu yamyam tayfadan koru ve kurtar.
Sana inandık, sana sığındık, zira zall artık bu konularla ilgilenmiyor.
Saldı, evet saldı...
Neyse...
Çook amin!

Tanım: günün son entryisine verilen ad.
evet, uludağ sözlüğe müstehcen içerik gerekçesiyle 27 temmuza kadar sürecek olan boykotun katilimcisi olarak son entrymi girdigimi gururla bildirmek isterim.