bugün

yerli yersiz, olduk olmadık yerlerde gereksiz yere saçma sapan sloganlar atmalarından kaynaklanmaktadır. ciddi bir entelektüel birikimden yoksunluk ve genel itibariyle bakıldığında anadolu'dan istanbul'a yeni teşrif etmişliğin verdiği bir odunsuluk ve nezaket yoksunluğu gözlenmektedir bu tiplerde.
Birde bunların bangır bangır bağıran kız versiyonları vardır. Hafif toplu olurlar. Detone olarak milleti galeyana getirmeye çalışırlar. Herkes şaşkınlıkla izler ve özgüvenine hayran olur. Ama gerçekten iticidirler.
iticiliği geçtim nedir bu serzeniş gereksiz anarşi olaylar olaylar sonrada bir rahat durun da.
''solcu protestocu'' gençlik diye belirtten başlık sahibi ne kadar ilerizekalı olduğunu bize açıklamış oldu. Yahu Sol demek zaten sınıfını seçmişssin demektir. Burjuva diktatörlüğüne karşı, proletarya demokrasisini savunmak demektir. Sol budur! ve sol buyken hem solcu hem de protestocu kelimelerini birarada kullanmakta neyin nesidir canımın içi?! Sol zaten sistem değişimini, devrimi savunan bir kanattır. ''Sol''un anlamından dahi bir haber olan bu tiplere gel de Sosyalizmi anlat işte amk!
Bagirdiklarinda neardertal olduklarini sandigim kesim.
oysa ki akp'li gençler o kadar karizmatiktir ki...

görsel
Neyi protesto ettiklerini bilmeden ortada dolaşan yığınla zibidi var hali hazırda. O yüzden koy kütüğüne gitsin.
doğrudur.

mesela hiçbir neden yokken sırf adrenalin ve karı kıza hava atma uğruna izni olmadan taksimde, kadıköyde, orada burada olay çıkarmaya çalışıp toplum huzurunu bozan bu dallamalara biber gazı sıkacak değil, direkt topuğuna sıkacak kanunlar istiyorum ben. kimse benim orada rahat rahat dolaşmamı engelleyip biber gazı solumama tedirgin olmama sebep olamaz. olursa topuğuna sıkılsın bir tane.
kızlar :
kafasında bandana olan alkol bağımlısı ailesinden terbiye almamış hatta ailesinin terbiyesi kendisi kadar olan çoğu zaman dalgalı yada kıvırcık saçlı olan kızlardır.

erkekler:
bu kızlara şekil yapmak için onlarla beraber gezen kızların görüşü neyse aynı görüşü desteklediğini söyleyen genelde sakallı olan alkolik geçinen kaz yarraklarıdır.

ankaradaki suruçtaki gezideki gençler gözünüzde canlandı mı ?
güncel Önemli Başlıklar