bugün

sülalesi dibine kadar sağcı olan sülaledeki tek solcuyum. hepsi ahlaksız neredeyse. onların ahlaksızlığı beni araştırmaya itti. kimseye vermiyoruz kıçınızdan sallamayın. doğru karardır.
sağcı akp iktidar olanada dek aklımdan geçirmediğim ama şimdi yüzleştiğim olgu.
(bkz: solcu dili ve edebiyatı)
Cümleten merhabalar arkadaşlar. (Önceden selamun aleyküm derdim.)

Dün geceki malumunuz olan istanbul seçimlerinin neticesiyle birlikte, bize "dinsiz, ahlaksız, vatan millet düşmanı, batı özentisi" olarak gösterilen sol cenahın aslında ne kadar aydınlık, ne kadar çağdaş, ne kadar sevimli ve ne kadar eğlenceli insanlar olduklarını görerek siyasi görüşümde değişime gitme kararı aldım.

Ekrem bey bu görüşümün değişmesinde epey etkili bir isimdir fakat aklımı, benliğimi ve duygularımı öylesine bir tesiri altına alan video var ki...

yobaz, tutucu, natı kafa, nato mermer şahsımı, izlediğim andan itibaren aydın, çağdaş ve elit bir solcu kimliğine büründürdü desem herhalde pek abartmış olmam.

işte beni köhne dünyanın harami düzeninden alıp, hak yolunun alnı pak, kalbi ışıl ışıl insanlarının olduğu iyiler diyarına savuran o harika video;

@yildizismet_ adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/yildi.../1142855449752100865?s=09

iyiliğide, adaleti de, Eğlenmesini de onlar biliyor. Hatta biz biliyoruz! Siz bilmyorsunuz ve hiç bir zaman da bilemeyeeksiniz sayın yobazlar!

Solcu kardeşilerime iyi geceler diliyorum. Esen kalın.
Solcu olamayacak kadar fakirim.

(bkz: nokta)
nasıl gördün, nerede gördün? fikir tartışmasında bulunarak mı gördün yoksa solculukla ilgili kitap okuyarak mı karar verdin? bence sağcılıgı solculuğu bırak git kedi besle.