bugün

parkadan kaynaklanan ilginç olay. tamam kardeşim en solcu sizsiniz ama bari yazın giymeyin ya.
tatlı sözlerle giderilebilecek sorundur.
Bunu ifade eden yazar bakır değilse ben bir bok bilmiyorum amk.
aptalca beyandır.parktaki kızların alnında solcu mu yazıyor allahsız yobaz.evet.
12.5 yaşındaki bir sabinin bugüne kadar seviştiğim solcu hatunlar diye girizgah yapmasından daha kötü kokmamaları mevzusudur. dur bi önce kamışa su yürüsün be oğlum sakin..
Sadece bana mı öyle geliyor diye düşünürken meğerse varmış böyle bişey..
Bakın arkadaşlar. Ben de safkan ateistim. ama bu solculara anlam veremiyor, davranışları karşısında şaşkınlığımı gizleyemiyorum. Yahu bu devirde bir insanın kötü kokması ne demektir allah, kuran, kitap aşkına.. sıcak su mu kalmadı, sabun mu bitti nedir yani..buradan sözlükteki solculara sesleniyorum. bakın din kardeşlerim. vücud hijyenini sağlamak adem oğlunun en ehemmiyet göstermesi gereken konudur. bu konuda taviz vermek insanın tabiattaki konumuna saygısızlık etmek değil de nedir? Bu konuda sizleri daha derin dikkat ve adaba davet ediyor, sözlerimi bitirmek istiyorum. Allahın laneti üzerinize olsun.
Kendi götünün kokusuna bakmadan başkalarını eleştirebilen yazar(lar) tespiti. Evladım belki kokmuyordur sen kokuyorsundur.
Tüm solcu kızları koklamış yazar beyanı.
(bkz: önyargı organı) Burun.
Kendimi sorgulamama neden olan entry.

P.S. Yok lan çok güzel koktuğumu söyleyenler oldu.
Solcu kızları ağzınıza dahi almayın onlar kaliteli insanlardır.