bugün

inandığı ve kahramanca mücadele ettiği kutsal davasını hayatın her alanında yaşatmayı kendisine görev edinmiş idealist kızdır. Zira kalp soldan atar.
hahahhah diye anırtarak güldüren başlık.
büyük ihtimal bunu sağcı bir erkeğe yapıyordur. "bak iki dudağımın arasındasın. bir ısırıkla sağcılık falan kalmaz solcu hatun böğürtür senin gibileri." de derse benden tam not alır.
te allam gece gece.
ona gör soldur ama bana göre sağdır.
Sağ taşşağı daha fazla yalayan türbanlı kız diye başlık açsam suç olur bu nedenle açmıyorum. Böyle başlık açan kişiler hala neden yazar.

Yöneticiler size sesleniyorum. Niye insanları aşağılayan başlıklara izin veriyorsunuz. Niye faşist başlıklara izin veriyorsunuz. Ayıptır arkadaş.
Kime göre soldaki diye düşündürür.
(bkz: fraksiyon)
Uğruna her şeyini adadığı davasına pozitif ayrımcılık yapan idealist kızdır.
sağ-sol ayrımına girmeyen kız tercih sebebidir.
Kime göre sol? Erkeğe göreyse kıza göre sağ. Kıza göreyse erkeğin sağı olur.

işte sağ sol meselesi böyle saçma bir hadise.
koyu solcu olduğunu gösteren kızdır.
ister istemez güldürdü.

Çünkü var böyle bir şey.

Ben şahsen yaşadım yani.

inanıp inanamamak size kalmış.

Bu arada bana göre sol.

Gerçi ona göre sağ oluyordu.

Kafam karıştı her neyse işte.
erkeğe göre sol taşşak kastedildiğini düşündüğüm başlık.

erkeklerin %70 civarında varikosel rahatsızlığı olduğundan sol taşşaklarımız yere daha yakındır. hal böyle olunca emmüklemeye başlayan hatun kişisi, erkeğin cinsel organının kökünden bir tık daha ayrı olan sol taşşağı yalamaya meyleder.

gerçi bu partnerin sağ sol elini kullanmasına göre de değişir.

en makbulü eşit ölçülerde yalatmaktır. biri diğerine küsmesin.
erkeğe göre sol taşşak kastedildiğini düşündüğüm başlık.

erkeklerin %70 civarında varikosel rahatsızlığı olduğundan sol taşşaklarımız yere daha yakındır. hal böyle olunca emmüklemeye başlayan hatun kişisi, erkeğin cinsel organının kökünden bir tık daha ayrı olan sol taşşağı yalamaya meyleder.

gerçi bu partnerin sağ sol elini kullanmasına göre de değişir.

en makbulü eşit ölçülerde yalatmaktır. biri diğerine küsmesin.
Ne bu şimdi komik mi amk. Ayrıca kime göre sağ sol? Evet.
solu her alanda kayıran, sağı ise dışlayan bölücü kızdır.
Koyu bir solcu olduğunu gösterir. Böyle böyle burjuva faşizmini yıkacaktır. Ha gayret yiğidim..
(bkz: kadın düşmanlığı)