bugün

maç günleri tek vururum çift sayarım hesabı maç entrylerinden geçilmez. sağcı solcu kavgası ve laf atışması içeren entryler hiç bitmez. bakire ve orospu kız damgalamaları güne damgasını nal gibi koyar.okuyacak bir şey bulamayan yazar da yazmaya karar verir. kısır döngüdür bu böyle böyle başlık adetleri binleri bulur bir günde. başlık bol içerik bok.
(bkz: frameyi bulup yazabileni görememek)
(bkz: bakınız kirliliği)
(bkz: forumlardan kalma alışkanlıkların sözlüğe etkileri)
basliklarin tamaminin luzumsuz politik ve dinsel tartismalar icerikli olmasi, ismail yk isimli kayip insanla ilgili olmasi ve ya sirinler denen kucuk mavilerle ilgili olmasi durumunda sikca yasanan sozluk gercegidir.
ısrarla bütün sözlüklerin üstüne çökmüş olan karabasan. özgürlük kavramını g*tünden anlamış insanların birbirine saydırdığı yerler olmuş sözlükler. sol frame e bakıyorum, yok şöle şöle ateist, yok böyle böyle dinci, yok tayyibin bilmem neresi, yok ismail yk nın marstan gelmiş olması vs vs.. bazen inci sözlüğü diğer bütün sözlüklerden daha samimi buluyorum. en azından amaca uygun davranıyolar. orada birbirlerine küfredip, en iğrenç şeylerini ortaya döküp rahatlamaları için var inci sözlük ve bunu başarıyor da.

ama madem öyle, buyrun bende modaya uymak istiyorum. yukarıdaki başlık hoşuma gitti mesela.

alın tepe tepe kullanın.

(bkz: ismail yk nın marstan gelmiş olması)
Bkz'm: Sol framenin, bok gibi başlık sıçması.
can sıkan durumdur gerçekten. şu an bunu hissetmeyen de bir gün hissedecektir.
anladın sen onu.