bugün

görsel

artık başımıza gelecek durum. 109 tl para cezası kesilmiş 2 gence sokakta öpüştükleri için sebebi de çevreye rahatsızlık vermekmiş. ahahaha ulan ya şaka gibi. milletin amınakoyacağız diyene ceza yok iki genç sevgili öpüştü diye başka bişey değil öpüştü diye para cezası alacak tuhaf bi ülke olduk amınakoyayım git gide.

peki şöyle bir şey ortaya atayım, iki el ele tutuşan kişi görsem, rahatsız oluyorum diye şikayetçi olsam onlara da ceza kesilecek mi? kesilmeyecekse mantıksız çünkü benim gerçekten rahatsız olduğumu iddia etsem kim aksini kanıtlayabilir?

böyle saçma bişey olamaz ya. ifşa sitelerinde bu kanunları çıkartanların türbanlı bacıları karıları fink atıyor kimin kimi siktiği belli değil bundan rahatsız olmuyorlar sokak ortasında öpüşen çiftten mi rahatsız oluyorlar. çocuk tecavüzcüsü pedofili ensest ne ararsan var adamlar hala gelip sokak ortasında öpüşene ceza kesme peşinde.
yol ortasında kadına saldıran, tecavüz eden, çocuk kaçırıp ırzına geçen, otobüslerde milletin götünü başını avuçlayan, sırf canı istedi diye kadına tekme tokat dalan insanlar bir ceza alsın da sonra bunlar alsın. Toplumun huzurunu ve ahlaki yapısını bozan bir tek sokakta öpüşen çiftler bozmuyor. Keşke tek sorun bu olsa da üç beş kuruş cezayla bitse gitse. Yahu millet tecavüz ediyor da hapse girmiyor.
Başıma gelmeyecek durumdur.*
olması gerekendir.
Bence ödül verilmeli mk .
ben ceza yemeye razıyım amma sevgilim yok :/