bugün

Her anını değerlendiren kızdır, vakit kaybetmek istemiyordur, işini yürürken bile halledebiliyordur.
görüldüğünde "inşallah ayağı takılır da düşer" denmesi gereken kızdır. aksi halde birine çarpacaktır, insanların canını yakacaktır.

he belkide çarptığı kişiyle evlenip, 3 çocuk yapar, sonrasında daha fazla çocuk istemediği için "kürtaj hakkımız" diye ortalarda dolaşır. o yüzden umarım burada yapanlar da varsa ayağınız takılır da kafa üstü yere düşersiniz.
profesyonel anlamda iyi bir mesaj yazıcısıdır. 13-17 yaş aralığında olma ihtimali kuvvetle muhtemeldir.
evlendiğinde hem çocuk bakıp aynı anda yemek yapabilecek kızdır ya da çocuk da yaparım kariyer de diyebilecek olan kızdır.
parmakları bir aslan pençesi kadar kuvvetlidir.
önüne bakmazsa birazdan karşıdan gelen birisine çarpacak olan kızdır. belki de hayatının aşkına.. *
(bkz: işte bunlar hep seks)
genelde bu kız tipi dar paça açık, pembe pantolon ve üstten çırtlak fosforlu yeşil kapuşonlu giyer.
" evdeyim işte ne napiyim. babam şimdi yanımda birazdan msj atarım ben sana tamam merak etme beni. " diye mesaj atan kızdır.
buluşacağı kişiye konum bildiriyor olabilir.
ya blackberry ya iphone kullanan ergen kizdir.
hemen mesaj atmalıyım sevgilime rapor vermem gerek. kalktık xx mekandan. 1 iki dakika sonra xx mekana geldik. görev başarıyla tamamlandı.
sabırsız bir sevgiliye sahiptir. nerede olduğu farketmez mesaja anında cevap yazmaya çalışmaktadır.
aranıyodur.
Sokak ortasında telefonla sevişen kız.
hiç bir özelliği olmayan dünyada aynısından 6223252 tane bulunan, iletişimle arası iyi olan, sevgilisi olan ya da dedikodu yapan kızdır belki de mühim bir işi vardır.

görüldüğü gibi yine yeni yeniden tek suçu mesaj yazmak olan hanım kızımız sözlüğümüzün gözde yazarları tarafından ergen olmakla suçlanmıştır.

not: mesajda çekerim, yürürüm de. ben ergen miyim? değilim !

hatta bu da benim; (bkz: sokakta entry girerek yürüyen kız)