bugün

Türk erkeklerinde görülen durumdur.
Hemen bir ter basar, kalp hızlı atmaya başlar.
Bazılarında ereksiyon da oluşur.
esasen evde adres sorsa heyecanlanmak gerekir , sokakta sormasının çok bir esprisi yok.
heyecanlanmak yerine, uzaklaş benden seni "tacizci" pis sapık! diye bir tepki verirdim.

hep karılar mı tacize uğrayacak?

aaaaay yetişinnnn, bana tecavüz ediyollaaah!

2 gün sonra "mahluklar" haber kuruluşunda, "erqeq terörü" diye lanse ediliriz artık.
Memleket o hale geldi ki;

adres sorarken gözüne baksan '' tacizci '',
nazik davranarak tarif etsen '' yavşak '',
olduğun gibi tarif etsen '' ruhsuz '',
bilmiyorum deyip geçsen '' kaba ''

derler arkandan. haliyle heyecan yapar insan. Bu hale gelmemize sebep olanlar utanacak mı ? tabiki hayır.
Erkeklerin hemen hepsinde yaşanan durumdur.
Yok ben heyecanlanmam! diyen aslında en çok tir tir titreyendir.
Hele ki bu hatun güzel de bir kız ise, pardon dediği andan itibaren erkeğimizi ter basar.
Sorulan adresi bilmiyorsa bile sırf kızla konuşabilmek için, başka yerleri tarif etmeye çalışır.
Veya adreste yanlışlık olduğunu falan söyler. swh.
bir türkiye gerçeğidir. aklınızda saniyede binbir türlü şey geçer ama ya ders notu ister ya adres sorarlar. burası türkiye çünkü...
ona yardımcı olmak istemektir.
Faruk eczanesi..faruk eczanesi...
Bulgar kız istanbul demişti bir kere lan 120 km var aramızda nasıl tarif edeyim nasıl anlatayım kızarmıştım.
Ay adres soran kız da çok heyecanlı oluyor zaten. Karşılıklı duyulaşılan heyecandır.
"her şey adres sormakla başladı" diye hayal edilen, ancak hiç yazılamayan hikayenin , sanal kahramanı olmaktır.
Güzelse heyecanlanirim.
Erkek heyecanlanır heyecanlanmasına da dişil kişi buna hazırlıklıdır. Bu nedenle olayı fazla uzatmayıp kuru ve iletişimi sonsuza dek bitirici bir teşekkür ederek ortamda uzaklaşacaktır.