bugün

ideal erkek.
nusr-et. En azından mutfak kısmını garantilemiş olursunuz kızlar.

Ayrıca bilen bilmeyen herkes lütfen menemen yapmasın, ölümü görün bak. Bak lütfen diyorum.
Bizim işyerinin aşçısı, Firmanın erkek elemanların memelerini şakayla karışık sıkıp kaçıyo. Tabi biz anlıyoruz kıvırtıp işve yapışından anormal bi durum olduğunu, ama onu öyle kabullendiğimiz için de gülüp geçiyoruz. Buna zıt olarak Sokakta gayet beyefendi bi duruşu var. Ve bu adam evli. bu adamın yatakta ne denle sert olabileceğini hayal bile edemiyorum..

Hayal ötesi erkektir. Ama yok ki...
Alnı geleceğimden daha açık bir ablanın tarif ettiği ideal erkek tiplemesidir. Ne diyelim allah gönlüne göre verir inşallah ama biraz zor :d
ihtiyacım yok başlığa gelmemin nedeni karı kız tespiti.

Pusuya yattım bekliyorum.
Yemek işi bende.
tüm yaşam evresinde beyefendi, hegamonia, ansız ve hard biri olarak kaslı da isterseniz size bir telefon uzaktayım gelir evinizden alırım.

ama hiçbir sürtük bana yemek yaptıramaz * kadınsı işleri hiç sevmem kızancıklar, o yemeği sike sike yapar önüme getirir "aşkım" buyur ye erkeğim dersin. sunum bitti.
bunların hiçbiri bende mevcut.
sokakta aşçı, mutfakta sert, yatakta beyefendi olmaz mı?
kadının arkasında, saçları nasıl kavrayacağını bilmeli.
hepsine sahip olmus olmama ragmen ask hayatim hic iyi gitmedi.
Eskiden libidosu yüksek yatakta sert erkeklere abaza sapık denirdi şimdi aranan kan oldular bence kadınlar sapıklaşmaya başladı.. hep o amerikan dizileri
hiçbirisi yok ama param var.

not: üzgünüm dm'lere cevap vermiyorum.