bugün

Seçim döneminde yapılan bir uygulama. Müthiş bir saçmalık ve israf örneği...

Chp, akp, mhp gibi partilerin belkide hazineden aldıkları parayla tonlarca kağıt bastırması ardından sokaklara asması kadar mantıksız birşey olabilir mi?

Amaç ne arkadaşım, yani ismin bilinmiyor olsa, adın hiç duyulmamış olsa yaparsın. mesela; Liberal Demokrat Parti, Millet Partisi ,Bağımsız Türkiye Partisi` gibi pusulada görünce bunlarda neyin nesi lan? dediğimiz partiler olsa anlarım ama sen mecliste sandalyesi olan bir partisin seni bilmeyen kim var ki?

Tamamen gözdağı, gösteri başka bir şey değil.

ankara'da çankaya'yı chp bayrakları süslerken keçiören akp bayraklarıyla donatılacak. Yazık günah arkadaşım, üniversite kitapları çok pahalı, ben 1 ayda anca tamamlıyorum. Benim kitabımı satın al lan, onca sikindirik bayrak bastırtacağına...
seçimden sonra artık vazifesini yitiren, adeta bir çöp yığınına dönen bez parçaları.
not:hoş seçimden önce de ne kadar işlevi olduğu tartışılır.
Parti bayrakları yerine ay yıldızlı bayraklarımız asılsa seçimlerden önce ülke için çok daha hayırlı olacaktır.
bu partilerin seçim zamanı harcadıkları paraya cidden acıyorum.
eğer bir genel başkan çıksa dese ki biz bayraklara broşurlere verilen parayı kurumlara bağaşlıcaz ya da fakire fukaraya dağıtıcaz eminim ki bu yaptıklarıyla amaçladığı oyun on katını alacaktır.
yazık yazık.
şuan yaşadığım semtte boş direk kalmamasına sebep olan bayraklardır , görüntü kirliliğinden başka bir şey değildir. ulan ben bir bayrağa bakıp oy mu verecem?