bugün

sokak ortasında etrafındaki namahrem insanlara dikkat bile etmeden sigarasını tüttüren başörtülü kızdır.

hiç mi edep yaha yok sizlerde? başörtüsünü temsil ettiğinizi müslüman kadın olduğunuzu unutuyorsunuz herhalde. belki sigara müptelası olabilirsin buna bişey diyeğim yok. yalnız güneş gözlüğünü takıp, kot pantolunu giyip, cafe önünde 3-4 erkekle beraber sigara içmekte neyin nesi.

müslümanlık lafla olmuyor kendinize çeki düzen verin.
Türbanı zorunlulukla takan kadındır. Zorunlu olmasa genelevde fahişe bile olur.
türbanlı insanlara sözlükten atılan iftiraları hayretle okuyorum. ama aynı zihniyet laik, izmirli vs vs başlıkları altında da devam ediyor.

bunu yapanlar yarın kendi görüşlerine saldırıldığında susması gereken insanlar, çünkü bugün sana, yarın bana...
susmalı mıyım bilmiyorum ama içimden geleni ifade etmezsem büyük bir yanılgıya düşmüş kendimi kandırmış gibi olacağım.
Öncelikle ailemde kapalı kişilerin olduğunu söylemek istiyorum sokakta parkta cafelerde o kadar cins kapalı kızlar var ki maalesef sigara içmek çok itici o bir basamak şöyle dursun inanılmaz dar giyinen, makyajı basıp paylançoya dönen, olmadık haraketler yapan kızlar iğrençsiniz. Önce edep illa edep toplum baskısı yüzünden kapanmayın arkadaşım komik oluyorsunuz.
sigara kullanan bir kızdır. kapalı mekanlarda yasak olduğu için, başkasını rahatsız etmemek için, sokakta içiyordur.
kevaşe olup, olmamasıyla ilgisi yoktur.
sigara ile türban arasında ne gibi bir bağlantı olduğunu "benim gibi" anlayamamış kızdır. türban takan kız sigara içemez sigara içen türban takamaz gibi bir kural varda ben mi bilmiyorum. hem kapalı alanlarda sigara içmek yasak doğal olarak oda açık alanda içmiş sigarasını