bugün

sabah sabah aklıma gelmiş yavşaktır. bu arada safinazın erkek versiyonları hemen havaya girip atlamasınlar, bahsettiğim adam slimfit in hakkını veren slimlikte ve fitlikte olan boy kilo oranı düzgün kaslı kardeşlerimiz. onların ben.. neyse.

az önce işe gitmek için giyinirken anacığım da uyanmış uykulu gözlerle yüzünü yıkamaya gidiyor, odamın önünden geçerken içine zorla girmeye çalıştığım, o anda teknik olarak tecavüz ettiğim slim fit gömleğimin baştan 6. düğmesi, 5. düğmenin ben onları oyalarım sen kaç uyarısına uymuş olacak ki, bir mermi hızında fırlayarak anacığımı alnının ortasından vurdu...

sabah yaşadığımız elim olayın ardından benim naif anacığım açtı ağzını yumdu gözünü, esirgemedi sözünü. şişko, ayı, sığır ve bilimum kötü sıfatlartla benim biradan olma iskenderden doğma minnoş göbeğimi niteledi...

şimdi güzel kardeşim, slimfit kardeşim senin ne hakkın var piyasayı yükseltmeye? sen de salsana göbeği, gömsene sarmayı böreği, bıraksana dambılı halteri... dünyaya bi kez geliyoruz mk ya değer mi paçalı tavuk gibi koca götlü kısa bacaklı kezbanlar için ortada yunan tanrısı gibi dolaşmaya?!

şişin lan..!
pek fit olmasam da gayet slim olduğumdan içlerinde yer aldığım erkektir.

içine giremiyorsan zorlama. demek ki sen ne slim ne de fit'sin. çocuk gibi bir beden büyüğünü al, seneye de giyersin diyemeyeceğimize göre?
Slim fit beyaz gomlek iyidir aga.
türk erkeği aşağılanmıyor, ben aşağılandım, bir uuser, bir kardeşiniz, bir künefesever, bir bira-cips-dizi triosu sevdalısı arkadaşınız tarihinde görmediği 95 kiloya ulaşmış... bugun buna sen duyarsız kalırsan, ben kalırsam, zall kalırsa...

yarın bir gün yukarıdan bakıp göbeğinden çükünü göremez duruma geldiğinde yanında kimse olmaz...!
(bkz: ben)
Extra slim fit gömlek giyebilen türk erkeğinin bir alt versiyonu olan erkektir. Lan biz extra large giyerken bu extra slim fit akımını ortaya atanın ta agzına sıçayım.
Haftada 5 gün, günde 2 saat spor yapıyorsanız gayet giyebilir, dosta güven düşmana korku salabilirsiniz.
(bkz: betaesen)
işte o benim.. gençliğimizin baharında regular gömlek mi giyecektik?

babet ayakkabı, dar paça taşlanmış kot ve slimfit gömlekle güzel bir kombinasyon yaratılabilir. mavi ve lacivert renklerin ağırlıkta olması kaydıyla tabii..
Herkes giyiyor da bizim daha ziyade giymemesi gerektiğinin farkında olmayan göbekli erkeklere odaklanmamız lazım.

Olm evden çıkmadan bir aynaya bakın amk.