bugün

çok nadir hatta asla karşılaşılmayandır.
(bkz: güpgüpgüpgüpgüp)
(bkz: umut fakirin ekmeğidir)*
güzel olsa neyse ama güpgüzel kızların tenezzül etmeyeceği eylemdir. acı ama gerçek dostum. kabul et.
Türkiye' de olmayan kızdır.
Harika bir insan olmanız lazım, mesela justin biber. aman ne harika insan... Ama gerçekten, öbür türlü hiçbir kız kendisini aşağılamaz. erkeğin ayağına gelmesini ister. kendini düşürmez. o erkekle çıkmak için can atsa bile, çıkma teklifi alınca "e hadi çıkalım baari..." der. size kızmıyorum kızlar, sorun sizde değil. sizin dna'nızda sevişgenlik yokk... kodunuz bozuk!
(bkz: sözlük yazarlarının rüyaları)
bir reklam senaryosu tarzında hayal.
Türkiye sınırlarına yaklaşamayacak kızdır. ayrıca hayal ötesi bir şeydir.
- merhaba.
- merhaba.
- adınızı soracaktım.
- ehehe... adım erhan.
- zorttirik sitesinde oturuyorsunuz değil mi?
- evet.
- abime olan borcunu halâ ödemedin lan! niye kaçıyorsun ulan dallama?!
tanışmak istediği hemcinsi ise kendisinde olmayan birşeyi keşfetmiş bunu sorup kendisinde de olup olamayacağını sorgulamak niyetindedir. eğer yaptığı bu eylemi bir erkek için yaptıysa erkeğin yakışıklılığının kendi güzelliğinden daha fazla olduğunu düşündüğünden yaşamış olduğu heyecan ile yapmıştır.
ne kadar taş olursan ol, ülkemizde bulunmayan kızdır. mümkün değil taa otobüsten inecek ha, ya bırak olum ya, ne inmesi, çişini yapmaya üşenenler bile varken.
hatun kişiler o kadar üşengeçtir ki, otobüsten inmeyi bırak, otomatik kapının bile otomatik olduğuna utandırır cinsten üşengeç oldukları gerçeği o değilde sonunu bağlayamadım lan.
yepisyeni aşklara, mutluluklara beraber yelken açılan kızdır o.
böyle bir olay 3. sınıf pop şarkılarının kliplerinde bile olmaz.
sikilesidir. acilen eve götürüp onu göğün yedinci katına çıkartınız.
ancak filmlerde olan kız dır.

bizim hatunlar otobüs de görse bakmıyomuş gibi yapar lan, düşünsene otobüs de giderken bile bi havalar, sanki otobüsün arkasından baktı diye kovalayacakmışız gibi, o değilde kovalarız valla bak bu olabilir, bak bizim ki sadece filmler de olmaz, al sana tespit.
bizi görünce inen bir kız görmedim ben.
daha çok arabayı görmüş olabilecek kızdır, araba da spor bişeyse tabi. renault a kimse otobüsten inmez.
hayallerdedir.
nah nah vardır öyle kız.
olum casper görsem inanirim ama böyle kız yok.
olum akbil basmissa nah iner.
inse de size gelmez.
size gelse de tanısmaz.
En güzel rüyadır. Ama rusya ve ukrâynada gerçek olma ihtimali çok yüksektir.
bir türlü gelmeyen 13 numaranın, durakta bize sunduğu hayaldeki kızdır. hadi otobüs yalan oldu, bari o gerçek olaydı.
Cesurdur.
(bkz: sonra birden uyandım)
(bkz: güpgüzel ne ulan güpüssüpgüzel o)
Gideceği yere kadar eşlik edilmesi gereken hatundur.