bugün

Bir insan olarak sizi en çok sinir eden şey.

Ben etrafımda kitap okuyan insanları görünce şöyle ağızlarının ortasına iki tane yumruk vurmak istiyorum. Bunlara uyuz oluyorum. Kefereler sizi. Evet.
Yazın geliyor olması.
kahvesiz her gün.
Sevgili bulunca araya hunharca mesafe koyan karşı cinsten arkadaş. Mutlu diye sevineyim mi aramız bozuldu diye üzüleyim mi bilemedim.
bi istek gelip yapacağın şeyin başkaları tarafından hadi bunu yap diye üstelenmesi.
Toplu taşıma aracında osuran tiplere sinir oluyorum. Giden arabadan aşağıya atmak istiyorum onları.
Yalan söylemek hem benim, hem de bana söylenmesi.
Yanlış anlasilmak ve soyledigime inanılmamasi.
karşı tarafın güvenimi kıracak bir hareketini görmek , duymak.
yemeğimi yiyen insana sinir olurum. açık net.
-herhangi bir arkadaşımın benimle gereksiz vücut temasında bulunması. günde 10 defa gel bi sarılayım demesi mesela.

-bir de tartıştığın insanın tartışma konusunu etrafındaki herkese arkadan arkaya senin gıyabında anlatması olayı. iki kişinin arasında kalması gereken bir mevzuyu ben neden herkesten öğreniyorum? ben neden anlatma ihtiyacı hissetmiyorum da sen hissediyorsun? dertleşiyorsundur diye de çok düşündüm ama dertleşecek başka insan mı kalmadı? belki de suçluluk psikolojisidir bilemem.

-son olarak da kafamda kurduğum günlük planlamanın dışına çıkmak. mesela 12de yemeğe gitmeyi düşündüysem ve saat 12.30 olmasına rağmen hala gidilemediyse yemek yemekten vazgeçiyorum. öyle de saçma.
Uyurken kasıtlı bir şekilde uyandırılmam.
Arabayla giderken kuralsızca yandan önüne atlayan gerizekalılar. .
insanların aşağılanması, hor görülmesi ve alaya alınması.
kara cahillerle aynı ortamda bulunmak ve onlara tahammül etmeye zorlanmak.
sevgili . net.
her şeyini sosyal medyada dakika dakika paylaşanlar.
Hoşlanmadığımı yüzlerce defa söylediğim davranışların sürekli tekrarlanması.
Sevmediğim kişilerle ısrarla aynı ortama sokulmak istenmem.
Benim beğendiğim beni beğenmez beni beğeneni ben beğenmem sendromum.
Samimiyetsizlik.
Küçücük yağmurda şemsiyesine yapışan insanlar.
Metrobüste kapının önüne dikilip ilerlemeyen insanlar.
Dağınıklık.
Duş almayan insanlar.(en azından iki parfüm sık be arkadaş.)
Vb...
çok sevdiğim bitirmek için günlerce uykusuz kaldığım dizinin final bölümünün rezalet olması.