bugün

Hiç bir acı sonsuza dek sürmez.
umursamaz gibi görünsemde çok takıntılı bir insanım aslında.
Sandığınızın aksine hayatın bir anlamı yok. Hayat sizin ona anlam kattığınız kadar anlamlıdır. Yaşam dediğin de zaten hayata anlam katma çabasından başka birşey değildir.
hiç kimseyi tam anlamıyla tanıyamassın.
"olmayacak şey, bir insanın bir insanı anlaması."
Not: attila ilhan dizesidir.
olmayınca olmuyor.
Hayat insanların kafalarında kurdukları kadar gerçek değil. insanlar bizim onlara verdiğimiz değerin onda biri edecek kalibrede değil. Biz tarihin ortanca çocuklarıyız. Bizim savaşımız ruhani bir savaş. Ve en büyük düşmanımız kendi hayatlarımız.
Eninde sonunda yalnızsın,yalnız kalacaksın.
Kimse masum değildir.
telefonu bilerek ucak moduna aldim. niye mi ? iki kisiye farkinda olmadan soz verdim.
insanlar ikiye ayrılır. umursayanlar ve umursamazlar.
sonra hep beraber siktirip gidelim diye bitireceğim cümle başlangıcıdır.
çok sevmeyin, kaybedeceksiniz.
cimri türk halkı yüzünden her yıl noel babanın geyikleri süt, kurabiye, havuç gibi yiyecek ve içecekler bırakılmadığı için ölüyor, koskoca noel baba metro mu kullansın? sonra niye hediyemiz yok!
Kimsenin bir yerinde değiliz.
Bi bok olcağı yok. Yatın uyuyun.
allah görüyor.
allah görüyor olsada hemen tomucukları toplayıp yatıp zıbarmak lazım . tek gerçek en buyuk saçmalıktır. sen , sen isen varsındır toplumda . toplum ise bir tür değer yargıları toplulugudur. fikirler bolcadır ama en iyisi fikrler kıç gibidir herkezte birtane vardır ,siktiredin ,en guzeli yatın uyuyun aq.
Yarın benimle sinemaya gelmesi için yanıma adam arıyorum. Belki yemek de yeriz.
"Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın."
öbür dünya diye bir şey var.

ve sayın kafir yazarlar, burada yazdığınız her şey ahirette
aleyhinize delil olarak kullanılacak.
bu beşiktaş bu sene de şampiyon olamayacak.

maalesef.
niyet güzel amma, what can ı do sometimes?
boşalmaktan zevk duydum demek yerine, içimden bir şey akınca tatlı oldu" demek gibi bir şey.
duygusal milletiz ama anlatmaya gelince cümleler özürlü oluyor.
Boyum kısa. Kendimde sevmediğim tek sey.
Şu evren var ya içindekilerle birlikte, cennette dolaşan bir itin kuyruğundaki kıldan daha değersizdir.