bugün

fuck you
Zayıf, fit, Artist gibi gösterir.
bir aralar benim tarzımdı. şimdi hoşuma giden neyse onu giyiyorum. renk ayrımı gözetmeksizin. bir hırkayı beğenirim ve onu alırım. siyah aşkım eskiden vardı 019 gibiydi. geçti gitti zaten.
bazı kadınlara çok yakışır.
sismanlarin favori rengi.
siyah giyince daha zayif gorunuyorlar kendilerince.
Ulan 120 kiloyken 115 gozuksen ne olur ?
kurtarıcıdır. hem zayıf gösterir hem asil bir renk olduğundan güzel durur hemen hemen her renkle uyum sağlaması da cabasıdır.
Siyaha Matem rengi denmiş, evet cenazelerde giyinir genelde. Belki de sürekli siyah giyinen biri ömür boyu bir şeylerin yasını tutuyor olabilir. Ya da çok yakıştığını düşünüyor, iyi hissediyor olabilir. Veyahut her ikisi birlikte olabilir.
Her zaman giydiğim rektir.Elim başka renklere gitse bile yakıştırmıyorum.Kombin derdim yok alta üste siyah giy çık mis gibi.
Arada yaz kış yaptığımdır ama siyahtan başka bir şey almayan, sürekli tek tip ve renksiz giyinerek asil zarif havalı cool göründüğünü sanan tipler de ayar ediyorlar beni.
Kırmızı, mavi, mor, pembe, yeşil, beyaz, gri, deve tüyü, taba onları da sevin yahu, bakın onlar da iyi çocuklar vallaa!
Sürekli trendler değişiyor ve devamlı bir şeyler almak zorunda hissediyorum kendimi ama artık siyah ve sade yoğunluklu kıyafetleri tercih etmeye ve kampanyaları takip etmeye başladım. iki aydır mesela ziraat bankasının bu online alışverişlerde 750 tl ye kadar kazanabildiğimiz kampanyasını kullanıyorum daha verimli ve tutumlu bir şekilde modayı yine takip edebiliyorum sağolsun.
Hayatı, yaşamayı kolaylaştıran şey.

Bugün ne giysem diye düşünen, özenerek kombin yapan özellikle erkekler bana çok ilginç ve komik geliyor. Hani vurdurduklarını düşünmüyorum ama bir kafalarını kurcalıyordur ya sanki. Ahausha.

Alırsın 10 tane siyah tişört, 10 tane sweat, 2-3 polar mis gibi kafa rahatlığı gerisi dünya ve minare.