bugün

entry'ler (23)

yazın gelmesi

Yaz gelince bana bir neşe geliyor anlatamam herşey de bir serinlik arıyorum ama bu hafta markete girip havanın ısınmasıyla soğuk içeceklerle doldurdum dolabı Bankkartın alışveriş kampanyasını da kullandım o kadar ferah ve güzel bir alışveriş oldu ki benim için anlatamammm.

zor günlerden geçenlerin bildiği en iyi şey

Önceden yapmam gerekenleri yapmayıp ertelediğim için bu durumda olduğumu düşünüyorum o yüzden yapamadıklarımı yapmakla meşgul olurdum mesela yurt dışına bir bilet almakla başlayabilirim önümüzdeki tatilde bankkartın da kampanyası varken bunu kaçırmamak beni mutlu edecektir.

metro market

Metro market ailecek devamlı alışveriş yaptığımız bir market ürün çeşitliliğinden düzenine kadar beğeniyoruz zaten özellikle son zamanlarda bankkartın alışverişe özel bankkart lira kampanyalarını kullanıyoruz hatta kazandıklarımızla tekrar alışverişe çıkıyoruz o derece avantajlı oluyor herkes bunu kullanmalı bence bu kampanyaları bu zamanda çok iyi geliyor.

yalnızlık hissine karşı yapılacak şeyler

Bu sıralar kendimi inzivaya çekmiş gibi hissediyorum çok fazla şey yapmak içimden gelmiyor tek motivem dışarı çıkıp yürüyüş yapmak uzun süredir de onu yapmadığımı ayakkabılarımın eskidiğini fark edince anladım. bankkartımla Converse'lerimi yenilemek için alışveriş yaptım 250 tl de bankkart lira kazandım güzel bir kampanya yapmışlar mağazaya gitmeme gerek bile kalmadı. Yürüyüş birçok şeye deva sıkıldıkça yalnızlaştıkça yürüyün derim.

motorlu taşıtlar vergisi

MTV vergileri gittikçe artmaya başladı yeni yıla girmemizle birlikte ödeme zamanıda geldi hazır Bankkart'ın 4 taksit kampanyası devam ediyorken ödememi gerçekleştireyim dedim baya kolaylık sağlıyor böyle fırsatlar bence takip edilmeli.

siyah giyinmek

Sürekli trendler değişiyor ve devamlı bir şeyler almak zorunda hissediyorum kendimi ama artık siyah ve sade yoğunluklu kıyafetleri tercih etmeye ve kampanyaları takip etmeye başladım. iki aydır mesela ziraat bankasının bu online alışverişlerde 750 tl ye kadar kazanabildiğimiz kampanyasını kullanıyorum daha verimli ve tutumlu bir şekilde modayı yine takip edebiliyorum sağolsun.

misafirin lavaboya işemesi

Tahammülsüzlük.

imamoğlu cb olunca ibb başkanı kim olacak

Şu an akıllarda tek bir soru belediye seçimlerinde istanbul'un başına kim gelecek. Çünkü istanbul başta olmak üzere CHP'lilere ait tüm yerler o kadar kötü bir haldeki sırayı Ankara alıyor zaten. istanbul'la hiçbir alakası olmayan Ekrem imamoğlu K.K yerine gelirse eğer istanbul'a kimi aday gösterirler bilemiyorum fakat onunda bir faydası olacağını pek düşünmüyoruz. Bakalım aralarındaki koltuk kavgasının sonucu ne olacak...
https://www.sabah.com.tr/...anbul-secimleri-tehlikede

günün sözü

Fazla fedakarlık, fazla vefasızlık getirir...

ebeveyn

Bir ebeveyn olarak çocukların gelişimine hassasiyetle ve dikkatle yaklaşıyorum. Onların gelişimini ve öğrenme sürecini eğlence hale çevirmek için ise çeşitli oyunları eğitici hale getiriyorum. Bu noktada MentalUp'ın eğitici oyunları ile çocuklarımın gelişimini keyifli hale getiriyorum. Yakınlarda ise dikkatimi çeken bir konu oldu. Pokus kartlıların MentalUp alışverişi sonrası %15 nakit hediyesi olması. Bu nakitleri biriktirerek daha sonra güzel bir dönüşüm sağlayabilmeniz oluyor.

ebeveyn

Bir ebeveyn olarak çocukların gelişimine hassasiyetle ve dikkatle yaklaşıyorum. Onların gelişimini ve öğrenme sürecini eğlence hale çevirmek için ise çeşitli oyunları eğitici hale getiriyorum. Bu noktada MentalUp'ın eğitici oyunları ile çocuklarımın gelişimini keyifli hale getiriyorum. Yakınlarda ise dikkatimi çeken bir konu oldu. Pokus kartlıların MentalUp alışverişi sonrası %15 nakit hediyesi olması. Bu nakitleri biriktirerek daha sonra güzel bir dönüşüm sağlayabilmeniz oluyor.

kocaeli de 15 yaşındaki kızı yakarak katleden cani

Böyle bir şey gerçek mi ya? Allahım sen koru

anın görüntüsü

görsel
Hadi kalk gidelim

10 kasım

Dedem maalesef yaşlandığından dolayı pek bir şey hatırlayamazdı ancak çocukluğunda Atatürk'ü Kastamonu'da Şapka Devrimi'ni gerçekleştirirken görüşünü ve 10 Kasım'da Atam'ı kaybettiğimizde bir ülkenin nasıl bir yasa büründüğünü detaylarıyla sık sık anlatırdı. işte o anları dinlerken dedemin gözünde gördüğüm ışığın yansıması bugün benim gözlerimden okunabilir böyle günlerde. Belki kendim göremedim ama milli mücadele yolunda attığı adımları hatırlatan reklamları izlerken aynı yolu yürümekten asla vazgeçmiyorum. Bize bırakılan eşsiz miras belki çok ağır ancak gururla bu mirasa sahip çıkmaya cesaretim yine Atam'ın azminden geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=YGJLl4onMn0&t=1s

girişimci

Girişimcilik konusunda ilgi ve istek son zamanlarda daha fazla arttı. Bu konuda özellikle kadın girişimcilerimizin daha fazla desteklenmesi gerekiyor. Halkbank kadın girişimcilerin iş hayatını destekliyor ve Üreten Kadınlar Buluşmaları etkinlikleri ile bizi başarılı girişimci hikayeleriyle buluşturuyor. Ayrıca girişimci kadınlarımızla markalaşma, pazarlama sosyal medya konularında eğitim çalışmaları yürütülüyor. Umarım bu destekler ile kadınlarımız tüm fikirlerini başarılı bir şekilde hayata geçirmeye devam ederler.

emdi dolar yardırur

doların gideceği seviye belli vakıfbanktan kur korumalıya ne kadar erken geçilirse kârlı oluruz TL de değer kazansın hem di mi?

türk kızlarını beğenmeyen tip

türk erkekleri beğenilmediğinde laf edemeyecek tiptir.

emma stone

Çok güzel ve sempatik bir kadın filmlerini izlerken keyif alıyorum.

hoşlanılan erkeği başkasına kaptırmak

Adım atılmazsa kaptırılır, adım atılırsa şımarır bu erkekler. Sonuç olarak hiçbir şeyi hak etmiyorlar.

ibrahim tatlıses

Adamın nasıl bi koruyucu kalkanı varsa yine ölmedi. Tiksiniyorum bu adamdan cidden.