bugün

Sineklerin asla ısırmadigi insanlar vardır. Doğduğumdan beri bir tane bile sinek ısırmadi misal.
en asil duyguların insanlarıdır. kimilerine göre kansızdır ama kimsenin kabul etmek istemediği bir gerçektir ki bu insanlar bataklıktan geçse bile ısırılmazlar.
eski eş buna bir numaralı örnektir. piç sinekler onu değil hep beni ısırırdı. o yüzden hiç sevmem sivrisinekleri.
ulan beni neden yemiyor bu şerefsizler diye kendinizden huylanırsınız.
sivrisinekleri baştan çıkaran ter kokusunda bulunan karbondioksit oktenol gibi maddelerin bazı insanlarda olmaması denebilir sanırım.
babamdir. Kanini mi begenmiyorlar artik ne oluyosa aklim ermiyor.
şüphesiz ki onlar en şanslılarınızdır.
benimdir.kendileri için yeterince baştan çıkarıcı değilim görünüşe göre.
annemdir. millet içinde hahaytt beni ısırmıyorlar şeklinde dolaşır.
kan değeri düşük insanlar pek ısırılmazlar.
sirvisineğ gördünmü çömeleceemişin tarık ıssırmıyorlarmış.
on numara bir tespit olmakla birlikte kesinlikle benimdir bu.

balkonumda nargile keyfi yaparken bir allahın kulu gelip ısırmamıştır, vızır vızır uçuyorlar etrafımda.
kesinlikle bunlardan biri de benim. merak ediyorum acaba beni neden ısırmıyorlar. belli bir yaşıma kadar ısırdılar ama şimdi etrafımda bile dolaşmıyorlar. Acaba diyorum kan grubum b rh (-) hani en nadir bulunan kan gruplarından yaa acaba kıyamıyolar mı nedir.*
uzak durulması gereken insanlardır.

-kanınız pis olm sizin kanınız.
mayası sağlam olmayanlardır.
ben değilim.
Kan dengesi normal olan insanlarmış.
Şanslı insanlardır. Abazan bir dişi hayvanın etkilerine maruz kalmazlar.
valla neden kaynaklandığını anlamadığım bir şekilde o insan benimdir. eskiden ısırırdı fakat artık yaklaşmıyorlar bile. eskiden off sprey sıkardık hayvan gene de bana mısın demezdi.
72 yaşına gelmiş bir birey olarak kartlaşmış derime o lanet olasıca iğnesini nasıl soktuğunu hala anlayamıyorum. Siktir git ulan hemen yan odada çocuk var mis gibi, onu ısırsana. Benden ne istiyorsun?
Köyde yaşayan insanları sokmuyorlar. Hatta normal kara sinekler ellerine konmuyor da.

Eğer olur da 10 köylünün arasında şehirli olarak uyursanız ve sinek varsa, o sinek sokmadığı 10 köylünün acısını çıkartır.

(bkz: köylü milletin efendisidir)
- suleyman yedi beni bu sivrisinekler. Ilac falan yok mu gebertsek
+ abi hep sana geliyor, bana niye gelmiyor hani.
- nasil kani bozuk bi adamsan artık suleyman sivrisinek bile gelmiyor. Sifatina bok atsan yapismaz.
+ abi kırıcı oluyosun.
- kalk sinek ilaci getir lan.
dün geceye kadar kendimi içinde hissettiğim topluluktur. ama piçin bitanesi gece şahdamarımdan ısırmış... ağzının tadını da biliyor g*t.
Yaşlılar. Kanları artık bi boka yaramıyor tabi. Gelin beni yiyin.
Benimdir. Ailenizdeki her bireyin vucudu sivrisinekler tarafindan kizartildigi zamanlarda size bir şey olmaz. Güzeldir bayağı.
güncel Önemli Başlıklar