bugün

başıma sık sık gelen olaydır. arkadaşımında başına gelmiştir.
Makul(!) şüpheden ötürü birçoğumuzun başına gelen durumdur.

Sakalını kes, adam gibi giyin kimse bir şey demez ama o sakal biraz uzadı mı iki adıma bir durdururlar... Anuna koyduklarım.
pastersteli'nin tipten kaybettiğini bize gösteren entry
parkta sigara içerken yapıyorlar yahu.
çocuk kaçıracak tip mi var bende.
gereksiz
bu ülkede artık makul! şüphe diye bir şey var ve o polis seni sorgusuz sualsiz hiç bir gerekçe göstermeden 48 saat gözaltında tutabilir sen hakkını bile arayamazsın. eskiden kuvvetli şüphe aranır ona göre işlem yapılırdı artık her şey keyfiyete kalmış. içeri almadıklarına dua et.
polis devleti olma yolunda hızla ilerlediğimize delalet bir uygulama. tipten müebbet yer sözü ülkemizde kanun olarak uygulanıyor.
alınma hemen ama hapishane kaçkını zirzop bi görüntün olabilir.

tiple ilgili bir durumdur.
ara ara kıllığına yapılan eylem. ulan ayağımda şipidik terlik , eşofman ve yatak tişörtü. sigara aldım ve eve geliyorum , yani bu neyin çevirmesi neyin kimlik sorgusu. tipe baksan belli zaten +9 bakkala giden insan itemleri ile dolu. neyse sizsiniz polis ağabeyler , sayın koruyucularımız.
o bana sorduğu an bende ona sorarım.başıma geldi bir keresinde otoyolda gece yürürken sivil bi araç geldi yanıma

+ genç kimlik göster bakim
-hayırdır birader kimsin?
+polis sivil polis
-nerden bilicem polis olduğunu
+al kimlik
dedi gösterdi aldım inceledim kimliği.sahte kimlik olabilir şüphesi vardı içimde ama polismiş adam şuan karşı komşum olur kendisi.inandım polis olduğuna.
ergenleri tribe sokar, isyan ettirir. işte bunlar hep, her firsatta polisi pis, kaka diye gösteren sikik solcuların urunudur.

adam polis lan soracak tabi, sıkıntın yoksa göster geç neyin tribindesin.
Tedirginlik hali yaratır. Valla ben korkmadım da bir şey oldum yani. Kimlik istedi gösterdim. Tamam gidebilirsiniz dedi.
içimden bu neydi şimdi la demek geldi.
Evet ne olduğunu akşam eve gelip instagramı açınca öğrendim.
Adam beni bulup istek atmış lan.

Edit: romantik eylemdir. Kıskanç ezikler çıksın.
türk polisinin başka işi yokta böyle sikik sokuk şeylere uğraşacak öyle mi?

(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
yetkisini kötüye kullanmış polis eylemi. sayfanın görüntüsüyle birlikte şikayette bulunup ceza almasını sağlayabilirsiniz.
keşke nikah dairesine götürseydi de kurtulsaydık.
Ohaldesin istese içeri de alır kimlik sorduğuna şükret.
Kimlik isteyip birde kim oldugunu söylemeyenleri de var üstüne tartışıp gözaltına alındığımda oldu
(bkz: kimlikleri göreyim)kfg
polis kimliğini göstermediyse kandırmıştır kesin.

nice taktik.