bugün

O zaman ceza aldılarsa büyük ihtimal şu anda hepsi tahliye olan sapıkların yakalanmasıdır.

(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
hiç kadın yok muydu ya? yoksa sike sike kadına mı çevirdiniz içinizden birkaçını?
Aynı sene sivasta vatani görevimi yapmaktaydım jandarma olarak. O ilçede devrem vardı o anlatana kadar inanmadığım bir olaydı.

Komik gerçekten.
aklıma hep bu video gelecektir :D

https://www.youtube.com/watch?v=IIe5VIg9V88

Okul tuvaletinde birlikte sigara içen 3 erkek öğrenci öğretmene yakalanır. Öğretmen 3 erkek öğrenciye sorar: ‘Siz içeride sigara mı içiyorsunuz?’ Öğrencilerden biri ‘Hayır hocam’ diye cevap verir. Öğretmen tekrar sorar ‘Sigara içmiyordunuz da 3 erkek 1 tuvalette ne yapıyordunuz?’ bu sefer diğer erkek öğrenci ‘Hocam vallahi sigara içiyorduk’ diye itiraf eder.

Şimdi soruyorum dünkü oylamada, aynı kabinde, birlikte oy kullanan 3 erkek AKP’li vekil eğer birlikte oy kullanmıyorduk, vallahi Anayasa’yı ve gizliliği ihlal etmiyorduk diyorsanız 3 erkek bir kabinde ne yapıyordunuz?
Sivasın da ibnesi hiç çekilmez be.
30 kişi zor olmuyor mu ki?
yeni bir yağ çıkmış, onu deniyorlarmış diye duydum.

büyük firmalar, ürünlerini piyasaya sunmadan önce böyle denemeler yaparak, geribildirime değer verirler.

-abi ürün süper, partikül falan yok! şak diye geçiriliyor!
çok eskilerden okuyup yarılmama neden olan yazı. bugün yaşanan olayla birlikte düşünüldüğünde yiğidoların azıcık ibinolar olduğunu gösterir.
Entry'leri okuduğumda yarıldığım başlıktır. Hala Mideme ağrı giriyor ...
Bu mubarek bayram gününde akıllara gelmiştir.
bu yıl 50 erkeğe ( ! ) çıkarak rekoru kıracakları tahmin edilendir.
işte premier lig bu.
en çok yiyen mızıkçılık yapıp ihbar etmiş. yoksa wuhuuu. olaylar olaylar.
Sivas bu ara şansını çok zorluyor ama hadı hayırlısı....
Yine birilerinin Sivas nefreti azmış.
Bir basılma.
Sanki sizin şehirleriniz akgezen.
düşünüyorum da...
Durumu onaylamıyorum.
Üstünden bilmem kaç sene geçmiş olayın uplanmasıdır sorun.
Madımak olayı da bu başlıkta tartışılmaz-irrelevant content!-
Muhafazakar veya değil her yerde oluyor başta bunu kabul edin! Haber olunca biliyorsunuz sonuçta.
Nefretiniz sonsuz.
Bizim insanımız da bundan muzdarip.

Hayat karma bilin istedim.
Bir baskın.
guiness rekorlar kitabına girmeye çalışanlardır.
neden böyle bişey olmuş acaba diye merak ettiren durumdur.
Zevkler ve renkler tartışılmaz ögggh.
(bkz: Üçgen şeklinde birbirine takmak)
Fight club olmuş sana gay club...

Tüm esnafın canı çok sıkılmış galiba...
madımak'ı yakanların çocuklarıdırlar normaldir efenim.
sözlüğe her girdiğimde aklıma gelen durumdur.

neden böyle bir çağrışım mevcut acaba?
o degılde nasıl organıze oldular nasıl toplandılar ılluminati gibi bişey herhal lan bız halı sahaya 14 kısıyı toplarken gobeemız catlıyo nasıl yanı esnaf falan bırbırını cepten arayıp celal dayı bu aksam gelın de depısek falan mı dıyor bu kısmını hıc aklım almadı .