bugün

entry'ler (44)

neyleyim müslüman olmayan türk ü

gözüne sok.

ç o k o m e l l e n d i n

lan erotik birşey zannettim damat falan da yazınca bu nasıl sapkınlık diye girdim nete araştırdım(çokomelli damat yazdım) lan o bambaşka birşeymiş eed gündemden uzak kalmaya çalışıyorum.

ac milan

formasının rengine kurban olduğum.

20 milyonluk şehri 14 bin oyla kazanmak

seçim olmasın kura çeksinler bıktım amk artık yeter lan canı sıkılan seçim diyo çok matah bişeyse organize edin 3 ayda bir evden kullanalım online falan oyumuzu ama bitsin artık.

su alan sandalda ne yaparsanız kurtulursunuz

şehadet getirmek.

seçimden sonra hiçbir şeye zam gelmemesi

seçim bitti mi lan? bittiyse allah rızası için biri günde 14 saat tv de seçim konuşan kendini bir şekilde izlettiren insanlara haber versin.

dinsize ülke teslim edilmez

kesinlikle katılıyorum zira ülke bir ziynet eşyası olmadığından dinliye de dinsize de emanet edilemez.devlet belki edilir oda kişiye değil kurumlara (yargı ordu hükümet öğretmenler emniyet teşkilatı v.b.)

dinsiz bir varlığa ülke emanet edilir mi

dinsiz bir varlığa ülke emanet etmek cümlesini aynaya bakarak sesli bir şekilde söyle. sonra sakinleş varlık nedir ülke nedir emanet nedir biraz düşün sonra da uyu sakinleş. ayrıca niye sürekli birilerine bişeyler emanet ediyoz lan 85 milyon insan? çocuk emanet edilir araba belki ev emanet edilir ülke emanet edilmez ülkede yaşanır.

dinsizliğin her türlüsüne karşı olmak

olum dinsizliğin her türlüsü ne lan ateist olursu (dinsiz) yada bir şeye inanırsın ayrıca bu ne gerginlik amk küçük planlar falan sanırsın bana illuminatinin baş yaveri.

akpnin kazanmadığı yerlerde oylar tekrar sayılmalı

tamam olur.

ekrem imamoğlunun tayyip erdoğanı devirmesi

lan olum bir sakin olun tamam 5 sene sonra seçim var koysun adaylığını seçilsin. ama bu mevzu bir kapansın artık işimize bakalım.

recep tayyip erdoğan

bu saçmalığı net olarak bitirip istanbul üzerinden tüm türkiyeye yargı dağıtacaktır.sonuçta beğen beğenme 16 senedir istikrarla seçilen ve bunun kıymetini bilen bir insandır kendisi.bence şu an beklemesinin nedeni parti içindeki partiye zarar veren tipleri tespit etmek.en son çıkıp sayın imamoğlu istanbul halkının dolayısıyla benim değer verdiğim bir insandır istanbulu en iyi şekilde yönetmesini bekliyorum hayırlı olsun diyecek bence.o noktadan sonra da herkesin yapması gereken 5 sene ülkeyi yönetecek iktidara destek verip şu ekonomik durumun falan düzelmesi için çalışmaktır.(yanlış anlaşılmasın akp yi erdoğanı sevin demiyorum memleketinizi sevin bunu gerekirse makul mantıklı eleştirilerle yapın.)sonuçta 16 senedir her seçimde halkın en az%50 sinin desteğini alan adamın kötü olduğunu ülkeye zarar vermek istediğini düşünmek en azından istanbulda %48 oy almış ekrem imamoğlunun istanbulu yönetmesinin ülkeye zarar vereceiğini düşünmek kadar saçmadır.

aldatan kocanın aletini kesmek

seçim bitti mi ?

2019 yerel seçimde adayların centilmenliği

aslında sadece adaylar açısından bakarsan doğru gibi.

sözlüğe meme atılması gerektiği gerçeği

tespit gibi tespit.

türk erkeklerinin aşırı kibar olması

belaruslu nataliye kaba davranan hayvanlar mı varmış?

behzat ç

bende deli gibi istiyodum da acaba başlamasa mı lan olduğu gibi mi kalsa????

ankara da yerlere atılan sahte 100 tl ler

şu seçim işi bitsin artık bi 4 sene kafa dinleyelim.

mine koraş

görende astronot sanır çocuktan eğitim olarak farkı açıköğretime kayıt yaptırmak birde andımızı ezbere biliyor sanırım.

türk kızı

erkeğinin laciverdidir.