bugün

çıldırtan, kafayı yedirten ağrıdır. şu an camdan atlasam daha mı iyi olur, daha mı az acı çekerim sorularını aklıma getiren ağrıdır.

sol göz gitti açılmıyor.
çaresi olan ağrıdır bir doktora gidip buna uygun ilaç kullanımıyla sorun çözülür ama "yok, ben bu ağrıyı çekeceğim sonra da sözlüğe yazıp sızlanacağım" diyenler ayrı bir entry konusudur.
Denize gidildiğinde buruna bol miktarda su kaçırınca huzur bulan ağrıdır.
''başın öne eğilmesin.'' sözü bunun için kullanılmıştır, eğersen ölürsün ağrıdan çünkü. öyle çirkin öyle acımasız...
Başımı her eğdiğimde dik durmam gerektiğini hatırlatan ağrı.
çeşitli mobilizasyonlarla geçici veya kalıcı (osteopatik tedaviyle) olarak çözülebilir.
Gecenin amina koyan ağırı.
Migren halt etmiş yanında nefes alayım desen yok, göz iptal, kafa beyin zaten 1 milyon; bir tutar pir tutar günlerce sürmüşlüğü vardır.

Koca karı öğüdü dinleyip çürük kavun koklamışlığım var, geçirmiyor denemeyin...

illettir.
Kafayı öne eğince şiddetlenen insanı yatağa bağlayan eşsiz ağrı. sikerim ben böyle ağrıyı!
bazen kafayı duvarlara vurdurtacak kadar olan ağrıdır.
yerlerde süründürür. evet..
Feci ağrı efendim pc ekranına bakımtmaz burundan akan cerahat benzeri sıvı ve kötü kokusu da cabası.
oldukça kötü bir ağrıdır. adama ne yaptıracağını şaşırtır.
Gerçekten insana şu pencereden atlayip kafamin ustune çakılsam da geçse dedirtebilen ağrıdır.
Migren ağrısından daha hafiftir.
diğer tüm rahatsızlıklar gibi ağrısı çok pis olan hastalıktır.
(bkz: soğuğu çok pis şehirler)
Nurofen ve benical çok iyi gelmekte. En azından bana.
Sümkürünce daha da ağrı yapan ağrıdır.
Yavaş haraket edince geçen ağrı.
hem burun akması hem başa saplanan ağrı ile kendini belli edendir.
tam bir kara bela. tam bir bad trip. saçlar ıslakken çok olur bak bu.
aboo o nasıl bir şeydir. çin işkenceleri yanında halt etmiş. beynimi söküyor mübarekler.
Benim gibi ağrı, ilaç bilmeyen birini bile pes ettirip hastanelik etmiştir. Novalgin çok hain bir ilaçsın yaktın beni!
Islak ve nemli saç düşmanınız, bere dostunuzdur, geçmiş ola.
sabah gözler şiş, burun şiş olarak uyanmaktır. burundan kaşlara doğru t bölgesini tutan acayip bir ağrı ile kendini belli eder. *
bir testere ile alnınız kesiliyormuş gibi hissedersiniz. ağrı titretebilcek kadar şiddetlidir.
Soğuk ve rüzgarlı havalarda kendini belli eden ağrı.
Berenin artık ayrılmaz parçanız olması lazım dışarıya çıktığınızda. yoksa gününüz zehir oluyor.