bugün

herşeyden şikayet eden insan tipi.
samimiyet ve laubaliliği karıştıran insan.
arkamdan konuşup yüzüme gülen insan.
yüzüme gülerken içten içe kıskançlık besleyen insan.
kompleksli insanlar.
çaktırmadan dolandıran insan.
stratejik oyun oynayan insan.
karşısındakini olduğu gibi kabul etmeyen ve birşeylere kimlik oturtma çabasında olan biri.
karşısındakini olduğu gibi kabul etmeyen ve birşeylere kimlik oturtma çabasında olan biri.
merakli melahat denilen tipler. meraktan gitmiyesiceler.
otobüste oturan bayan.
soğuk, samimiyetsiz, yitici insan türleridir.
kendim gibi insanlardan nefret ediyorum.karakter yapıları bana benzedikleri için hemen hemen her olayda nasıl tepki vericeklerini, ne düşündüklerini, ne amaçladıklarını anlıyorum, sinirim asabım bozuluyo o an.
herşeyi bilmiş edasında dolaşıp, istisnanız her konuda bir yaşanmışlığı olan insan türü. birşey anlatırsınız, aynısı onun başından da geçmiştir, hatta aynısından daha fazlası geçmiştir.
çıkarcı, yalancı, allah korkusu olmayan, sapık, korkak, aç.
yapacağı her işi soran insanlardır ki muhakkak olanda budur.
Sigara içmeye davet edip aaa sigaram yukarda kalmış diyen zeki.
Bir şeyi anlatırsın anlamaz, sonra sakin sakin anlatırsın gözünün içine baka baka ama o senin gözünün içine 'ee daha daha' dercesine bakar ya. (bkz: neyse sakinim)
2-3 tane kız görünce en yakın arkadaşının üzerinden espiri yaparak göze girmeye, ortam yapmaya çalışan ibnelerdir.
(bkz: totoş)
tribüne oynayan, çıkarcı, şakayla karışık puş*tur kendileri efendim.
yasaklari cignemeyi bi bok sanan türdür.
1-2 kız görüp yavşayıp kankasını satmaktır. (satılan ben)
kişiden kişiye göre değişen ama bazı maddelerde hemen bütün insanlığın mutabık kaldığı insan türleridir. yalancı, cimri, çıkarcı, ahlaksız, sınır tanımayan kişiler kanımca başı çeker.
yurtsever, milliyetçi ya da faşist olmayan herkese "terörist" yaftası yapıştıran, düşünürken beyinlerini değil de başka yerlerini kullanan insan tipidir.

bu türün düşünebildiğini varsaymakla hata yapıyor olabilirim, şimdiden affola!
herkesi aptal, kendini akıllı sanan tipler.
gerçi herkes gıcık olur bunlara ama ben daha ileri gidip öldürmek istiyorum böylelerini.
Bir dedigi bir dedigini tutmayan insan tipidir. Bir de bu insanlarin sozune guvenip, kuyuya dalarsaniz kuyuda kalirsiniz oyle. O yuzden ilk bu insanlarin nesli tukensin. Uzulursem serefsizim.
Ozel hayata saygisi olmayan insandir. ukala insandir. agzini burnunu egerek konusan insandir.
kendini bir halt sanıp öğütler veren takdir eden lüzumsuz insanlar.
ishal boktan daha cıvık insanlardır.