bugün

sineklerle baş edemeyen insanın sinek ilacının bir kısmını üzerinebir kısmını ise ağzına sıktı. sineklerden böyle kurtulucağını düşünen kişi zehirlendi.
sineklerden ömür boyu korunmak için kesin çözümdür. olurda hayatınız kurtarılır da, sineklerden kurtulamamış olursanız, sinekleri alt etmenin çeşit çeşit yolları vardır. yolları biliyorum diyorsanız kullanım şeklini amlamak için lütfen kendinizden başkalarına başvurunuz. zira hayatınız sineklerin canından çok daha değerlidir.
sinek ilacını popoya takıp serum yapmak,

sinek ilacı şişesini damara bağlatmak,

vs.vs..
(bkz: akıllının aklı fazla olunca götüne başına sürermiş)
(bkz: çektirgit)
Sinek savarların asıl görevi aslında sinek savmak yerine sizi yok etmektir, yani onların alıcılarını etkisiz kılar. Bu yüzden sinek savarları içmek pratikte mantıklı gözüksede teoride hayatta denenmemelidir.
cinsel hastalıklardan korunmak için prezervatifi yutmakla aynı şeydir.
sorunu kökünden çözmektir.
tablet olanı, sabah öğle akşam tok karnına alınmalıdır, isterseniz likit elektro mat olarak kendimize takabileceğimiz aparatlısı da mevcut.
yakında raid sandoz olarak piyasaya sürülecek ilacın müjdesini de vermek isterim. üstüme vazife çünki.
(bkz: sinek öldürme aracı olarak şeffaf yumurta poşeti)
Yakında başvuracağım eylem. Evde 4 kişi olmamıza rağmen gelir beni bulur sadece beni ısırır, afiyet olsun.
Kökten çözümdür.
Daha önce hiç aklımıza gelmeyen çok mantıklı bir eylemdir. için efenim evet. (bkz: içte gör sen babayı)
Ölmezsiniz o sinekler içindir size napabilirki.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar