bugün

görsel

Eski CHP Milletvekili Sinan Aygün, CHP üyeliğinden istifa etti.

Edinilen bilgiye göre, Aygün istifa dilekçesini parti genel merkezine teslim etti.

CHP Ankara il Başkanlığınca 22 Aralık'ta Aygün hakkında "inşaatlarıyla ilgili mahkeme kararlarını kendi mecrasından çıkararak kamuoyunda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın ve CHP'nin tartışılmasına neden olduğu" gerekçesiyle "kesin çıkarma" istemiyle disiplin soruşturması açılmıştı.

SiNAN AYGÜN'DEN RÜŞVET iDDiASIYLA iLGiLi AÇIKLAMA:

https://www.ntv.com.tr/am...ti,TmpKBbrV-UuZDkQ_cgCyPg
siz kovmuyorsunuz ben gidiyorum ayağı yapmış.

görsel

içimde ( mansur yavaş hariç belki meclis üyeleri böyle bir şeye girişmiş olabilirler diye ) iddialarının gerçek olabileceğine dair hisler vardı ama geçen hafta cnn türk kanalındaki konuşmaları, hali, tavrından sonra tamamen kolpa olduğunu belli etti. saraya çıkan chp li gerçekse budur zaten.
Yallah akape ye.
bu saraya çıkan çehabeli değil

saraydan hiç çıkmayan çehabeliydi

yuvasına geri dönecek.
chp, bir kaç gün önce zaten bunu ve kız kardeşini disipline vermişti. büyük ihtimalle 1 kaç saat önce atılacağını öğrendiği için bu da istifa ettiğini açıklamış. kendisini komik duruma düşürmüş. keşke elindekiyle yetinseydi.

mahsur başkan kanunları çok güzel uyguluyor. chp li bile olsa kanun kanundur demiş. helal olsun mahsur başkan.

ben bazı insanların aç gözlüğüne inanamıyorum amk. neleriniz var ama yetmiyor.
Darısı CHP'nin içindeki diğer akplilerin başına.
Güle güle sevgi kelebeği.
Sen nasıl rüşvet vermezsin.