bugün

Şarkı söylemeye çalışan müzisyen.

Hadi sesini geçtim. Ama o klipler yok mu o klipler. Sanki dudaklar oynamıyorda karnından geliyor o şarkının sözleri. Bakıyorum yakalamaya çalışıyorum dudak okuma sanatıda sökmüyor bu durumda. Bari klip çekme. Hadi çektin şarkıyı kendin oynama. Hadi oynadın bari susuyorken çık be kardeşim.
Şarkı söyleyerek para kazanmasını hazmedemediğim müzisyendir.Şarkı sözü yazarak,beste yaparak dünyaları kazansın eyvallah.Ama şarkı söylemesin aga.
özürlü gibi dans ediyor desem günaha gireceğim durum. ne diyeceğimi şaşırdım bak şimdi. dans etmeyi bilmiyorsan etme arkadaşım. sesin güzel değilse söyleme. kimse bıçak zoruyla koşturmuyor peşinden. bak şu gerçek ki; mükemmel olmasa da güzel şarkılar yazarsın. mümkünse otur sadece yaz. hatta buralarda yazman için yazar olarak da bekleriz seni.

(bkz: ne dedim lan ben)
sanatın başka bir koluyla ilgilenmesi gereken şarkıcı. evinde oturup heykel falan traşlamak mesela...
"seni gören kalp tak tak atıyor" şeklinde demeci olan şarkıcımsı. kalp nasıl görüyor? bu adam neden şarkıcı oldu bu sesle? saçma şarkılar yazmaya devam etseydi iyiydi.
edit: Canlı yorumlarını(!) dinlemeden eksi vermeyiniz lütfen.
mustafa sandal'ın, serdar ortaç'ın yıllardır şarkı söylerek para kazandığı bir ülkede neden bu kadar eleştirildiğini merak ettiğim şarkıcı. ha bana da sorarsanız sesi bokum gibi, yorum desen zaten yok ama biz ne sesler duyduk senelerdir diye de düşünmeden edemiyorum.
şarkıcıdan öteye geçemeyeceklerdendir.

tümgeneral rütbesine haizdir. http://www.youtube.com/watch?v=OFGBb-InPHA
şarkıcı(?).
borazan sesgillere örnektir.
twitterda tarkan kadar takipcisi vardir.
Muhteşem bir insan müzikleri ve besteleriyle gönlümüzde taht kuran , fanlarıyla çok yakından ilgilenen eşşiz kişilik.
türk halkının pop müzikle imtihanıdır kendisi. serdar ortaçı beğenmeyen insanlara alın size daha beteri denerek türkiyeye gönderilmiştir. sesi hakkında zaten arkadaşlar gerekeni söylemişler.

o değil de birbirinden kopuk sözler yazıp bi ritm uydurup 15-20 yaş arası ergengillere sunup tonla para kazanıyor bu adam ya helal olsun.

ulan 80.lerde 90.larda, hani şu harun kolçaklı yonca evcimikli zamanlardaki pop şarkılarını dinliyorum da, bu adamların yanında dedeefendi kalitesinde geliyor bana amk. yazıklar olsun müziğin de bi ciddiyeti var arkadaş. radyolarda her gün bunu dinliyoruz, bu adamın yazdığı şarkıyı ben çocukken yazsam kimseye okuyamaz yırtar çöpe atardım adamlar radyolarda söyletiyorlar.
Bu adamın yerinden bırak kendi sesimi kalbimin sesini bile dinlemezdim.
Kalbinden önce sesine bişey olmuş adamdır.(bkz: senin sesine bişey olmuş ne olmuş sesine bişey olmuş)
hadise'nin eski sevgilisi, allah var yukarıda yakışıklı çocuk...
hakkında 42 başlık açılmış olan bet seslidir.
hande yener in polat yağcıya olan borçları bitti. bir devir de böylece kapanmak üzere. hande yener in sinan akçıl hapisliği de sona eriyor. haliyle boka sarmaması imkansızdı zaten. maç başlasın o zaman. ilk atak sinan akçıldan geliyor. iyi seyirler.

http://www.sabah.com.tr/G...k-bana-yaklasman-bile-zor
(bkz: kemçük ağız)
pop müzik piyasasının baş trollü artık kendisi. eskiden görünmez etmez arka planda müziğini yapardı bizde adam bilirdik sonra adam bi göründü meğersem müzisyen değil bildiğin dökme trollmüş.
iyi besteci. ama nolur şarkı söyleme sinan.
sadece söz yazarlığı yapsın dediğim sanatçıdır. Anıra anıra söylüyor. Gerek yok yani.
Son yılların parlayan yıldızı, önemli besteci ve şarkıcı.
şu anda beyaz show'da kulak tırmalayıp işkence etmektedir.
an itibariyle sinanakçıl=justinbieber'dır.
"Bestelerimi her hafta biriktiriyorum, sene sonunda 38 bestem oluyor, cikariyorum" diyen enteresan adam.