bugün

olmasını gerekendir ama tek sıkıntı silik hesabın mailini bilip şifresini bilememek ve hesabın entrylerini silmek istediğinizde bu imkansız oluyor, bu nasıl bir bugdur zall kardeş?
kesinlikle desteklediğim kampanya. silik yemiş bir hesabım ve pişman olduğum onlarca entry var. siyasal ve kültürel olarak ben değişsem de entrylerim hala orada. işin kötü tarafı adım soyadımla açılmış başka bir silik hesabın nickaltında benim eski nickim diye girim var. Adım soyadımla olan silik hesabın enrtylerini verdiğim bilgiller doğrultusunda sildiler sağolsunlar. ama diğer silik hesabım hala duruyor, bir türlü hatırlayamadım gerekli maili. şifreli göstermeleri bile yeter mail adresimi. şıp diye geliverir aklıma.
kesinlikle desteklediğim, desteklenmesi gereken kampanyadır.
gayet mantıklı istektir. destek veririm.
özel mesajla kutuma hiçbir şey gelmedi. *
ama ben insanlık adına bu kapmanyayı destekliyorum. kendi isteğiyle üyeliğini sildirmiş yazarlar dışında kalanlar için böyle bir uygulama yapılabilir.
özel mesaj kutuma gelen mesajdan sonra haberim oldu. bakarsın bir gün bizimde başımıza gelir deyip destekte bulunduğum olay.
moderasyonun sesimizi duyması için daha fazla desteklenmesi gereken kampanya.
Felaket gaza gelerek desteklemekteyim, öyle böyle değil yani, çocuğum olsa kesecek durumdayım, kampanyası*
haktır. destek verdiğim kampanya.
Silinmenin de dereceleri olsun. Formatı bozarak silinmek ayrı, hakaretten silinmek ayrı. işte o format bozanların sahip olması gereken hak. Misal ben master yaparken harvard sitili citiation yapmadığım için uyarılmıştım ingiltere'de.
sonuna kadar desteklenmesi gereken haklı bir serzeniştir.
doğru bir söylemdir. eğer bir yazar silinmişse moderasyon tarafından bütün entryleri de silinmelidir, hem de sorgusuz sualsiz.
"silik yeme" hedefi ile sözlüğe üye olan kişilerce ortaya atılan talep.

e arkadaşım sen "silik yiyeceğim" diye kaydoluyorsan sözlüğe zaten kaydolma. ayrıca silinsen bile sözlük yönetimine mail atabilir entrylerinin silinmesini talep edebilirsin. merak etme kimse meraklı değil senin entrylerine.

şahsi kanaatim gereksiz bir eylemdir. ben sizin yerinizde olsam reklam gelirlerinden pay isterim. sadece birkaç yazar pay alıyoruz reklam gelirlerinden. geçen yine 1500 tl yatmış hesabıma, allah bin bereket versin...
Aslinda yazilan herseyden yazar sorumlu ise olmasi gerekendir. Moderasyon bu ise derhal bir el uzatmalidir.
desteklenilesi talep. moderasyon düşünmeli.
birçok yazarın desteklediği kampanyadır.

destekliyorum.
doğru haktır madem silik yedin adamın entryleri dursun ve neden sözlüğe yarar versin. açıkcası silik yesem entrylerimin sözlüğe yarar sağlayacağından bana koyardı.
--spoiler--
sayın uludağ sözlük yazarı,

bir gün hepimiz silik yiyebiliriz. siz de bir gün silik yerseniz girdiğiniz entrylerinizin ne olacağını düşündünüz mü hiç? yediğiniz silik ile bir daha uludağ sözlük'e giremeyecek, entryleriniz, sonradan girdiğinize pişman olsanız da, öylece uludağ sözlük'te kalacaktır.

--spoiler--

adam haklı lan zallo, ver hakkımızı 10000 entry öylece duruyor orda, belki ben onların burda durmasını istemiyorum arkadaş,
belki ben onlarla beraber gidip ekşi de yazıcam?

gerçi benim yazdıklarımın ekşide bi önemi yok, zira buradaki yazılanların çoğu sözlüğün gidişatı ve yazarların yauşaklıkları ile ilgili ama olsun, ver adamların hakkını valla küfür ederim, tükürürüm bah!
haktır ve verilmelidir.
haklı taleptir. destekliyorum.
pişmanlık güzeldir. eğiticidir. öğreticidir. bu hak verilsindir.
sonuna kadar destek verdiğim kumpanya. böyle şeyleri özel mesaj kutumda görünce düşündüm ve durumun vehametini anladım. bu yüzden destek veriyorum.
hep destek tam destek. duy bizi moderasyon.
bir derdim var kısmından bildirip şu saçma cevabı aldığım kampanya;

--spoiler--

süresiz çaylak olan bir yazar hiçbir şekilde sözlükte kalmayı tercih etmez. ilerleyen dönemde entry giremeyeceğini bilen bir yazar sözlükte kalmaz.

--spoiler--

konu burda entry silme hakkı. süresiz çaylaklık cezasını zaten sadece entrylerini silebilmesi için alacak.
illa e5'e mi çıkalım? patronların masasına meze mi olalım? hak verilmez alınır. * yani illa böyle birşeyin yapılması için yazarlar olarak bizim mi söylememiz gerekir? hak vermek bu ülkede zor.