bugün

miami'De babası han hamam sahibi kızdır. güldürdün kız. yok ki.*
(bkz: yetemedi)

olmayan kızdır.
Evlenilmesi gereken hatun kişisidir.
vay lan böylesine şeytan bile tapar.
misal ben.
o nasıl kız öyle sik sok bizi mi s2ecek mk.
ağzı bozuk terbiyesiz kızdır.
tuncer abinin kahveye gidelim de iki tavla atalım, sana bi koyayım diyebilecek kızdır.
Hayatta paranın sunacaklarının fazlasını elde etmek isteyen kızdır.

Şefkat gibi, sevgi gibi, huzur gibi..

Eşyalar eskir, evler çöker, para bir şekilde biter.

Yanınızda sizi gerçekten seven ve bağlı bir insan varsa eninde sonunda mutlu olursunuz.

Gerçek ilgiye sahip insanlar dünyanın en mutlu insanlarıdır. Yoksa herkes görüyor, onlarca evi arabası olan insanın yanı boşsa, kalbinde kimse yoksa..

Ne bileyim.

Daha fazla para elde etti diye huzura erişmiyor kimse. Bir anlık tatmin duygusu olsa da sonradan daha fazlasını istemiyor mu içindeki bir ses?

Hayatı boyunca sürekli daha fazlası için çabaladınız, bir sürü paranız var ama sizi seven kimse yok.

Nefret ederim bu duygudan ama böyle bir insana gerçekten acırım.
Ha ha. Anlıyorum evet.
ideal kız tipidir. Her şeyin mükemmeli olmayacağı gibi bunun da tam kıvamını beklememek gerekir. Nitekim bir çok kızımız paragöz değilken aynı zamanda küfürbaz da değildir. Aynı şekilde küfürbaz olup paragöz olanları da vardır. (bkz: düşman başına)

Velhasıl sikmişim küfürbazını paragöz olmasın.
seven hatundur.
basıyorum nikahı.
bulursanız söyleyin siktir ettiği parayla altın alıp som altından heykelini dikelim.

geçin anam siz o ayakları. 2-3 gün açlık görünce herkes unutur aşkı.
tam istediğim.
Hassas narin erkeklerimizin " bu ne lan aynı erkek gibiymiş " diyerek koşarak uzaklaşacağı , hiiiç küfür etmeyen ,narin , peri tozu polenleriyle beslenen ama maddiyatçı başka bir sevgiliye tercih edeceği kızımızdır.
şu an için yeteceğini bildiğinden sesi çıkmayan yetmediğin an hem maddi hem de manevi olarak popona tekmeyi vuracak olan kızdır.
Semt kızıdır uzak duralım.
Olması gerekendir.
Yanlış anlama ama bu laf bi yere kadar ondan sonra tartışmalar aldatmalar falan.
yakınsasa bile asla olmayan ya da olmayacak hatundur limit x parasızlığa giderken hatun kişisinin durumu kabul etmeye yaklaşmasıdır ama asla kabul etmez bu durumu en iyi ihtimalle kabul etmiş sayarız.
Gerçekten seven kızdır.
Abazadir.
sizi çok pis ketenpeleye getirecek olan kızdır.

eğer gerçek ise eski yeşilçam ruhunu içerisinde yaşatmakta olan kızdır aksi çok zor bu zamanda.
üslup biraz düzelse şu cümlede; benimdir o kız. benim yani.. para'nın hiçbir şey olmadığını, para için mutluluğun satılmaması gerektiğini 100.000 tl borç yüzünden ailesini bırakıp giden babamdan öğrendim..
ödenirdi o borç..
bir insan, bir aile, bir yürek parasız da sevilir.
sevmeli.
normalde güzel bişey söylemiştir ama günümüzdeki şüphecilik bütün güzelliğine gölge düşürüyor...