bugün

filme çekilse ödül kazanacak olan dramdır.
son iki sigaramdı dışarda bir mekanda oturuyordum. çakmağım vb. bir şey yoktu yanımda ateş istedim yan masadan yaktılar ama ters yaktılar içim yandı resmen amk.
zulüm sigarası içeceğine delalettir.
lise 2 de evde gizli gizli içmeye kalktığımda heyecandan ters yaktıydım ve son sigaramdı umut sarıkaya tipi mutsuzluktur sonra o sigaradan hiç bok anlaşılmaz.
sigarasi parliament ise daha bi dramatik olur.cunku sigara alev alir, yani uclari yanar filtresinin yapisindan dolaayi.
pisuvara da sıçması muhtemeldir.
bir alex dramı değildir.
başka bir kıza mesaj atarken yanlışlıkla sevgiliye mesaj atan adamın dramından beterdir.

hele ki son sigarası ise büyük bir dramdır. bir mahsun kırmızıgül filmi veya dandik dizisi gibidir ajitasyon ve bol iç acısı.
adamın durduk yere .mına koyar. eğer muratti ise korkulacak bir şey yok izmariti tam ortadan bölebilirsiniz.
Yaşayan bilir ancak durumudur. Bir de ağzında bıraktığı o tat zaten başlı başına bir dram sebebidir.
eğer yakılan sigara son sigara değilse sikeyim öyle dramı.
kendine olan saygısını kaybeder. inancını da kaybeder. günden güne erir, zayıf düşer. bir süre sonra yemek dahi yiyemez olur ve hareketleri kısıtlanır.

daha sonra elden ayaktan kesilir, yatalak olur. sonra beyaz bi ışık ve ...

neyse salih abi bi demli çay.
hele o elinizdeki son sigaraysa,o sigarayı da yurttan birilerinden otlandıysanız ve o sigarayı da ters yakarsanız yaşayacağınız daha büyük bir dramdır. tarafımca denendi ve acısı hala aklıma geldikçe yüreğimi dağlar. hatta bu olay üzerine bir hakaret buldum. artık beni sinir eden insanlara son sigarayı ters yakmak gibisin diyorum.
yurtta duşta muratti içerken ulan hoca gelir mi kata diye stres altındayken tersten yakmak var bir de onu.