bugün

o onu olduru o da onu oldurur, siz arada kalirsiniz.
(bkz: sigarayla süt içmek) kendi içinde manik depresif bi' tezat barındırdığı halde masumane bir eylemken, (bkz: nargilenin yanında sigara içmek) şerefsizliğin önde gidenidir, içinde sinsilik, deyyusluk, sonradan görmelik, fütursuzluk barındıran bir sürü sözcüğe sıfattır. ****
(bkz: 200 m)
herkesin yapamayacagi magrifettir. agizda kombine edilmesi zor, siradisi bir tat bırakir. zorunlu durumlarda, mesela icecek baska bir seyin olmadigi zamanlarda, mecburen denenebilir, fakat; cok da kotu bir tecrube sayilmaz.

advanced modeli icin: (bkz: cikolatinin ardindan sigara yakmak)
1- ayranla giden yemek yenir (örn: lahmacun), üste sigara içilir. (iğrençtir)

2- ayranla giden yemek yenir (örn: lahmacun), önce çay içilir, üste sigara içilir. (kurtarır)

3- ayranla giden yemek yenir (örn: lahmacun), üste tatlı yenir, akabinde çay ve sigara bir arada içilir. (mükemmeldir)
viski ile puro icme eyleminin alaturka versiyonu olan eylem.
insanın bütün dengesini alt üst edecek " ben neden geldim bu dünyaya? kimim ben? burası neresi? " gibi sorular soracak kadar insan dengesini bozacak eylem.
temizlerken kirletmek veya kirletirken temizlemek gibi bişi.
zor eylemdir neticesinde sigarayı bir aparat olarak kullanıp ayran içmek her baba yiğidin harcı degildir, hatta kimsenin.

(bkz: düz mantık entry girmek)
(bkz: komik mi)
olay aslında çok açık.bi fast foodta yemek yanına ayran alırsınız.yemek biter fakat ayranınız hala bitmemiştir.ee yemek üstü sigara sırası gelince sigarayı yakar, ayranı da ziyan olmasın diye birlikte içersiniz.
efendim sigarayla herşey kötü gider.sigaranın her zaman saltanatı vardır ,kimseye ihtiyacı yoktur.
düşünmesi bile insanı garip yapan eylemdir.

bu sigara denen meret bir çok şey ile tüketilebilir zira sanmıyorum ki ayranla sigara içen birisi olsun. tbi kere ayran tuzludur sigara ise genel olarak acıdır, yani ikisinin birleşimi damak tadı olarak da güzel bir şey çıkartmaz ortaya.

belki aramızda en büyük tutkusu bu olan insanlar vardır. yani ben ne zaman ayran içsem yanında bi sigara yakarım diyenle olabilir, onlarada saygımız sonsuz*
ayranın zehiri aldığı düşüncesini barındırdıklarından sigarayla birlikte ayran içerler. sigara beni zehirlemiyor çünkü ben yanında ayran içiyorum, daha geç öleceğim misali.
'mmmm... olsa da içsek'lik hadise.

tuzlu ayran sigarayla çok iyi gidiyor. yok, şaka filan değil. ilk kez bir arkadaşımda gördüğümde bana da çok tuhaf gelmişti, 'bi kere dene' dedi arkadaşım, denedim. şu anda 'sigara+ayran' fanıyım. siz de deneyin. ama sonra ayran tek başına keyif vermemeye başlıyor, baştan uyarayım. *
ayrıca, üst üste sigara içince ağızda oluşan o acı tat var ya, işte bu sigara ile ayran içme eylemi bu durumu da ortadan kaldırıyor.