bugün

malboro light.
ov yea.
salakliktir.
bir günde değilde üç günde bir vermek benim gibi mali açıdan çok sıkıntı oluşturmuyor.
çalışıp, parayı sadece kendi yiyenler için bir hiçtir. zaten öyle adam günde 30-40 lira yer en az.
Bir de şöyle düşünelim:
-Sigara tokluk hissi veriyor.
-iştahı kesiyor

O sigarayı icmesen belki günde 10 liradan fazla yemek paran olucak ve yine aynı hesaba gelicek.

Sözlük ağlama duvarı değil arkadaşım içeceksen adam gibi pişmanlık duymadan iç, içmiceksen bırak. Öyle bırakamıyorum ayaklarına da hiç yatma.
on liralık tütün alıp 2 hafta onu icmek ekonomik durumunuzu ikiye katlayacaktır.
(bkz: golden Virginia)
(bkz: old horborn)
(bkz: drum)

25 gr alır üstüne üstlük iki hafta yetecek kadar içersiniz.
maliyet 15tl olacaktır.
fakirlerin anlayamayacağı bir histir.
(bkz: ilkokul 4 matematikten yıldızlı pekiyi alan öğrenci)

(bkz: dolmuş şöförleri ne kadar kazanıyor)
saçmalıktır. winston light al sekiz lira temiz.
dumanını yel, parasını el alıyor demektir.
7 yıldır sigara içip de sonrasında aslında çok da zengin olabilirmişim lan ben diyebilmektir. ama asla durumdan hayıflanılmaz, bilakis sigaraya gelen zamlarla daha da inat edip kişisel protestolara girişilir.
ciddi anlamda hıyarlktır.
(bkz: champix)
salaklık ya başka hiç bir şey değil.
aynı salaklığı ben de yapıyorum,keşke yapmasam ama yapıyorum.
içmeyin , size zarar .
13.50 tl verdiğim için acı koymuştur.
Kerizliktir, enayiliktir. Paranıza ciğerinize yazık.
La 27 veriyorum. Verdiğim para koymuyor ama ℅67'si vergi ya koyan o. Ondan sonra biz yol yaptık, kimin parasıyla kime artistlik yapıyorsun.
işte bu yüzden tütün sigara!
Enayiliktir. Her gün 11 lira veriyorum. Sadece bu sebepten bile kendimden nefret edebilirim. Her yeni sigara alışımda nefret edip ilk dalımla birlikte söndürüyorum bu nefreti de. Teşekkürler.
ya da vermeyip sarma içmek.
var ki veriyoz.
ölmek için para ödeyen insanlardır.
dünya yıkılsa bile sigarasız duramadıkları için veriyorlar.