bugün

ilk neden benden efendim astımsanız içmeyiniz demeyeceğim zaten içemezsiniz zira yanında biri bile içse boğuluyormuş gibi oluyorsun. kendimden biliyorum hiç içmek istemedim bunun nedeni astım değil fakat hiç ilgi çekici birşey değil. ne anlıyorsunuz? harbiden merak ediyorum.
Dünyaya bir kez geliyorum.
Valla icmek icin bi sebep olmadigi icin ne icki ne sigara kullaniyorum. Kumarda yok kari kizda yok. Yeminle su devirde ben kadar temiz kiz bile kalmadi belki.
kokusu ya öpüşürken ben tiksiniyorum siz nasıl idare ediyorsunuz bilmiyorum ama tabi siz elizabeht pardon ya.
Akıllı adam sigara içmez. Çünkü akıl, para, sağlık, vakit, kötü koku gibi onlarca hatta yüzlerce nedeni sıralar durur. Süzgeçten geçirir ve sigara içme der. Keyif için içiyoruz. Nikotin bağımlısı olduğumuz için keyif aldığımızı zannediyoruz. Halbuki, nikotin yoksunluğunun verdiği rahatsızlıktan kurtulmamız, bizi keyif aldığımız yanılgısına düşürüyor. Yanan elimize soğuk su vurduğumuzda rahatladığımız gibi.
Üç kat merdiven çıkınca anlıyorsun.
Icmiyorum. Nedenim olmadigindan degil arkasinda bir terlik ve bosalmis cuzdan barindirdigi icin.
Usenmek. Kokulara cok duyarli olmak.

Cool kizlar iciyo diye bizde ictik bi boka benzemiyo.
iğrenç kokmamak ve akıllı olmak.
işte zeki ötesi bir canlı olmamı içmemeye borçluyum tatlişler..
haa içenler zekasız mı evet zekasız beyin hücreleri ölüyor bunların işte bundan dolayı bunları yanımda gezdirmiyorum.
Astımınızın olması, o iğrenç kokusu, aile korkusu, sağlığa zararlı olması, maddi olarak çok pahalı olması, çevrenizdeki insanların içmenizi istememesi vs..
Kirli bi şey çünkü. Sigara içen bi bedenin tertemiz olması imkansız. Duş bile alsan çıkınca bi sigara yakınca aynı leş koku.
Ciğeriniz içine 20 cmlik boru girince bir sebep aramazsınız.
içen de ölüyor içmeyen de. keyif alıyorsanız için almıyorsanız kasmayın.
Yoktur.
kokulara takıntılıyım, güzel kokmayan birşeyi içemem, yiyemem veya güzel kokmayan ortamda bulunamam.
Sigara valla boşa para ben icmiyorum cunku icmek icin bu dunyada hic bir sebep yok. Hic kimse icmesin bence birakin sigarayi.
Icmiyorum insallah da icmiycem. Icmek icin bi nedenimde yok.
hayatımı sağlıklı ve uzun bir şekilde yaşamak istiyorum.
Kül tablası tadı...
Malı ayağa kaldırırken sıkıntı yaşamak.
Kesinlikle sağlığını düşünmektir. Sigaranın insana bir faydasının olduğuna inanmıyorum.
sağlığa olan birçok zararı
size ve mekana bulaşan kötü sigara kokusu
sigara kullanmayarak yapılacak olan ciddi tasarruf
devletin bu ürünü kullananlardan yüksek vergi alması. (dolaylı vergi miktarını arttırarak devleti yönetenleri- zaten sigara kullanımına karşılar- hazır parayla şımartmayın)

not: 1 paket sigaradan devletin aldığı pay yüzde 83 ile 87 arasında değişiyor. 1 liranın en az 83 kuruşu devlete vergi olarak ödeniyor.
Gerizekalı değilim.
spontane gelişebilme ihtimali kuvvetli olan bir karşı cins öpücüğünü "ağız tadı"yla neticelendirememek.
(Karşı cinsin cins cins tiksinmesi)
Not: sadeleştirilmeye çalışılmıştır
1- salak bir içecek olması
2- insanı öldürmesi
3- boşa harcanan aylık 360 tl para
4- salak olmamak
5- zararlı olması
6- kendini öldürmeye para harcamak
7- bilgisayar oyunlarına ve temel ihtiyaçlar için harcanacak para kalmaması
8- pahalı olması
9- tadının iğrenç olması
10- yukarıdakilerin hepsi