bugün

sigara kariyerimde 10 yılı tamamlamama sayılı zaman kala hala beceremediğim iş.
her yiğidin harcı olmayan mesele.
sigara birakilir da bu aliskanlik birakilmaz bilmeyenler icinde anlatiyorum .Sigarayi kokleyip agzi yuvarlak yapiyoruz ondan sonra cenemizi 45dereceyle indirip hemen eski pozisyonuna donuyoruz.
Bir diger teknik ise agzi yine yuvarlak yapip girtlaktan yavasca oghhhh sesi cikararaktir haydi cigerinize kuvvet.
Bu halkalardan 5 tanesini iç içe geçirirsen philip morris servetini bağışlıyomuş efsanesi vardir bir de.

Ulan hadi diyelim doğru, biz napicaz peki cebimizde beyoğlu noteri mi gezdirecez.
Çene kası lazım olan eylemdir. Bazıları halka çıkarmaktan fazlasını yapıyor. Helal olsun yani ben yapamıyorum.
sigara içerken mutlaka oyalayan uğraştır.
sigaraya başlama sebebiniz olabilir.
Başarısızlıkla sonuçlanır hep. Nargilede adını yazan adamım sigarada normal dumanı bile zor çıkarıyorum.
an itibariyle eyleme geçen uğraş.
can simidi kadar çıkarabiliyorum tabi insanların şaşkın bakışlarına maruz kalıyorsun abi nasıl yaptın onu dercesine bakıyorlar.
gereksiz kişilerdir. artistlik amaçlı boş bir iştir.
bir türlü sonucunu alamadığım uğraş. defalarca denememe rağmen dumanı sadece kare, eşkenar üçgen ve yamuk olarak çıkartabiliyorum. henüz halka çıkaramadım amk.
işsiz güÇsüz hem de dertsiz tasasız boşvermişlik bir bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılık icraatı.
ağır işsizliktir yine de liselilerin nargile dumanı ile halka çıkarmasından evladır.
genç nüfusun fazla olduğu ve sigara içme oranının fazla olduğu ülkemizde daha çok genç kesimin sigara içerken dumandan halka çıkartma isteğidir.