bugün

toplumumuzun olmasa da, pek çok sigara içenin kanayan yarasıdır sigara içerken bastıran tatsız kaka. misal, bir buçuk iskenderi höpür höpür höpürdetmişiz. arkasından, aldığımız kolesterolün hepten ebemizi s*kmesine yardım edecek bir keyif sigarası yakmak isteriz. ancak ilk fırttan sonra o da ne? pelvis bölgemizde dayanılmaz bir ağrı ve kalleş kakanın affedersiniz ucundan baş vermesi... sigarayı bile bitiremeden tuvalete koşmak zorunda kalırız. ha defekasyon işleminin verdiği keyif de azımsanacak düzeyde değildir ama, sigarayı bitirdikten sonra halledebilsek ya onu. olmuşken tam olsa?

ben mi çok şey istiyorum acaba? neyse bu kadar bok muhabbeti yeter.

edit: yahu kişileştirme yaptıydım ama içerikten çok başlık dikkat çekmiş. olsun canımız sağolsun.
ps: tadına bakmadım.
tatsız kaka?*

ağzından çıkan ile kulağın duyduğu aynı olmayan edit:bir iki kelam edeyim bu konuya.malesef benim de yakındığım bir durum bu.sabahın köründe kalkmış derse gitmek için düşersin yollara.evden çıkmadan öncede hafif bir karın ağrısı vardır ama -o kadar da önemli bir durum değil- dersin içinden.lakin yolda giderken bir sigara yakarsın.. aman allahım o nasıl bir ağrıdır o!taş düşürür gibi amaan!öyle lanet bir durumdur ki güzel kız görsen mecnun kesilirsin.***
muhtemelen tadına bakılmış kakadır. iğrenç bir durumdur.
kaka çeşitleri için

(bkz: tatsız kaka)
(bkz: sade kaka)
(bkz: baharatlı kaka)
(bkz: peynirli kaka)
(bkz: karışık kaka)
(bkz: acılı kaka)
bundan sonra tüketilecek olan glikoz miktarının arttırılması gerektiğini gözler önüne seren kakadır.
sabah kalkınca gelen baharatlı kakadan hallice olanıdır.
Gidip tuvalette sigara yakılarak olayı tatlı kakaya çevirecek durumdur.
Sigarayı yakıp ya bir fırt ya iki fırt çekersiniz. Sonra bastırır alttan alttan. Söndürüp gitseniz içiniz el vermiyor. Alttanda o bastırıyor. En iyisi tuvalette içmektir.
Sabah işe giderken durakta otobüs beklerken yaktığınız sigara sizi sıçırttırır.
Sigara içmeyen yazarın kahve içerken bastıran kaka olarak alması da mümkündür. ilk iki yudumdan sonra kendinizi tuvalette bulursunuz, kahve soğuk kahve bitmiş...