bugün

(bkz: yine mi evet efendim)
(bkz: içeri girdiğimde filtreyi sıvazlıyordu)
sigara din tarafından yasaklanmamıştır. sadece, sigara içme eylemi boş bir iş olarak nitelendirilir. ve allah'ın boş işlerle uğraşanları sevmediği yazmaktadır kitapta. ayrıca insana allah tarafından verilen cilt, sağlık ve güzelliği bozduğu nedeniyle de yaradana hakaret olarak kabul edilmektedir.
efendim sigara ellerine hiç yakışmamaktadır. özellikle cinsellik sırasında hatun sigara içtiğinde siz * içmiyorsanız istanbul'dan münih'e otobüsle giderken molalarda yanınızdaki amca'nın maltepe ya da birinci içmesi gibi kötü ve iğrenç bir etki yaratır. motivasyon eksikliğine ve haliyle depomin * salgılanmasında düşüklüğe yol açar.

(bkz: ne işimiz olur cigaracı hatunla)
(bkz: sağlıklı hatun mu o ne arar la bazarda) *
10 dakika arada sigara içerler. başka bi farkı yok.
yukarıdan aşağıya doğru, 90 derecelik açı yapacak şekilde.
geleceğin amerikan annelerinin bakış açısıdır.

edit ; bi elde sigara bi elde çocuk bulaşıklar tezgahta yığılı.. of of of..
orgazm olup olmadıkları kolayca kestirilebilir.

(bkz: orgazm sigarası)
ağzına silindir şeklindeki bir nesneyi rahatça alabildiğinden bazı bünyelerin beyninde değişik çağrışımlara yol açan açıdır. * sigara sonuçta bir tütün mamümülüdür, akla gelen diğer şey ile arasında bayağı bir kalibre ve ham madde farkı vardır. *
tanım: otuz yedi derecedir.
--spoiler--
televizyondan kemal kılıçdaroğlu'nun genel başkanlığa adaylığını açıklamasını muzaffer abiyle birlikte müslüman müslüman izliyor ve erkenkondu terör örgütünün ülkemizdeki planlarını tartışıyorduk.
--spoiler--
hicbiseyebosunaiclenmeyenadamın klonlanma prosesi tamamlanmış hayırlı uğurlu olsun...
--spoiler--
avazım çıktığı kadar bağırmak istedim. bağıramadım, ağzımı açamıyordum bile, beynim durmuş ellerim titriyor, sakinleşmek için içimden fatiha suresini okuyordum.
--spoiler--
sırt üstü yatarak uyunmamalı. halk arasında karabasan olarak bilinen, uyku felci yaşanmış...