bugün

Sevinçten saçmalayıp yanındaki insanları tokatlatan, Algida reklamında gibi dans ettiren, teyzelerin boynunu emdiren sevindirik durum.
Yanlış hesap yaptığınızı gösteren durum.
hiç yaşamadığım durum.
Düşünceli ve Dalgın olma durumundan mütevvellit iyi takip edememe hali. Neticede sigara bu ajan değil ki saklansın da sonra açığa çıksın. Yine de yokluktan sonra gelen sevinç durumu yaşatır. Paket servis.
Bokunda boncuk bulma durumu yaşanan andır.
Sigara içmeyenleri gram ilgilendirmez. içmeyin şu kokuşuğu, rahat durun. Alo 171i arayın bak hatta kız çıkıyor *
Camel soft ta sikca yasadigim hadisedir, kosede mutlaka bi tane kaliyor mutluluk*
sigara içen dangalakları mutlu edecek durum.
Soft paketinde kıvrımları arasında sinsice saklanmıştır, sürpriz yapan sevgili gibi cee diyerek çıkarak oradan ve dudaklarınıza gider usulca.
kendi çapında voleyi vurmaktır.
tarifi imkansız mutluluklar yaşatan durumdur. Daha fazla mutluluk vereni ise sigara bitti zannedilirken önceden çekmecede bir köşede unutulmuş bir tam dolu paketin varlığının farkına varmaktır.
afiyet olsun.
çölde bir vaha gibi!
(bkz: ertem şener)
Seytan doldurmus gardas .
sigara pakedinin bana "suprays bitç" deme şeklidir. (sigara içmiyorum ama öyle olurdu yani neyse.)
bazen de iki tane olur bunlar, mucizelere inanırsın.
Manevi bir huzur etkisidir.
soft paketlere özgü bayıldığım durumdur. iyi ki varlar.
Akşam üç bırakıp sabah dört bulmaktan daha korkunçlu değildir.
hiç bir zaman başıma gelmeyen olay. hayatta çok temkinliyimdir. kontrol edeceksin, değer verdiğin bir şey ise önlemini alacaksın. sonra öyle ağlamak yok. genel konuştum sigara için değil. sigara da ney lan. hayatımda içmedim içirmedim. sigara içip de bana rahatsızlık verenlere de hakkımı helal etmedim. bu böyle biline.
iki kat hüzün yaşatır. sigaranın bitmesine zaten üzülmüşsünüzdür. bir tane daha olduğunu görürsünüz ve yine üzülürsünüz, çünkü bu sefer sondur ve başka bir sürpriz olmayacaktır.
(bkz: hayata anlam katan şeyler)*
Kısa süreli bir mutluluk katar insana, ancak o mutluluk sigara bitene kadardır, o son sigara öyle bir içilir ki üflenen dumanın bile ziyan olmasını istemez o kişi, sindire sindire filtresine kadar içer o sigarayı.
birden günün tüm sikkoluklarını sineye çekmenize sebep olur.

artık mavi daha mavidir, hava daha bir ferahlatıcı.
sabahı müjdelyen kuş ses... abartıyormuyum lan acaba?
şu an eski sevgiliden gelen 'naber' mesajıyla kıyasıya yarışır.
Umuttur.