bugün

turkmenistan' da yasaktır bazı smoke free alanlar var orada içebiliyorsun.
Keşke yasaklansa. Hatta tümüyle yasaklansa. Icmeyiz lanet olası zehri denilebilir.
önce açık ve kapalı alanlarda hırsızlık yasaklanmalıdır. Sonra sigarayı Te.ce sınırlarında komple yasaklarız içeni döveriz anneannesine kaşar deriz sınır dışı ederiz.
Tuvalette yasaklanmadigi surece sorun olmayan durumdur.
işe yaramayacak yasaktır.
kapalı alanlarda yasaklanması bile etkili olmamıştır.
Açık alanlarına bir lafım yok ama lütfen duraklarda ve hareket halindeyken yasaklansın. Durakta içiyor sonra hop otobüse biniyor yemin ediyorum sabahın yedisinde hayattan tiksiniyorum. Bir de yolda yürüyorsun adam önünde püfür püfür içiyor rüzgar dolayısıyla bütün duman, kül senin üzerinde. Yapmayın arkadaşım, hatta içmeyin de. Ama çok istiyorsanız bari içmeyenleri üzmeyin.
sigara içen biri olarak kısmen katıldığım görüş. istiklal caddesi gibi göt göte yürüdüğümüz yerlerde yasak olsun eyvallah da gidip e-5'de, minibüs yolunda yasaklayamazsınız.
(bkz: caddeler üzerine sigara içme alanları yapılsın)
Birakin isteyen istediğini yapsin dediğim konudur.
(bkz: esrar serbest olmalı)
savunanlar başbakancı diğerleri halk adamı neşet ertaş'cı http://www.youtube.com/watch?v=MqW_hBhZ0ug
Üretimi ve satılması yasaklansın. Bu nedir ya evde siagara işte sigara okulda sigara. Bi yerde oturalım az ısınalım diyoruz

Yokkkk. Dışarda oturalım soğuktaa

Niyee kardeşşş

Sigaraya içiyozzzz.
içerde oturalım

Yooğğ dışardaa
Yürrüyünnnnn amq kutusu olsun 50 tl . Açık kapalı mekanlarda tamamen yasaklasın bizde hem güzel hemde rahat bi nefes alalım yahu
sigara içmeyen biri olarak katılmadığım ve olmayacak olay. bu insanlar nerede sigara içecek. keşke kimse sigara içmese ama banane içen içsin.
He amına koduğumun evladı he. kendimizi nasıl zehirleyeceğimizi de sana mı soracaz orospunun sıçtığı tepkilerini verdiğim cümlecik.
o kadar da değil.nerde içsin gariplerim.
yasaklamadan önce bırakmayı kolaylaştırmak için yöntemler geliştirin de biz de nasiplenelim. Zamlarla yasaklarla olacak iş değil. Ben hapse gireceğimi bilsem yine içerim arkadaş.

Bırakmak için denemediğim yöntem kalmadı. Olmuyor olmuyor. içmeyince koca gün yatıyorum. Nikotin sakızı kullan geçer diyor doktor. Bok geçer. Nikotin sakızı daha çok azdırıyor adamı.
(bkz: çocuk parklarında sigara içmenin yasaklanması)
yaa yok ebesinin aMI
Turgay Şeren'in UNUTULMAZ sözü.
yasaklar ve yasaklar. son birkaç yılda tek duyduğum şey bu nedense.

not : sigara içmiyorum. ama ne fark eder ki sonuçta birilerinin özgürlüğü kısıtlanıyor.
hatta sigara içen ölsün..
(bkz: avm önünde sigara içmenin yasaklanması)
" uzayda mı içsinler " dedirten önerme .
Makul tekliftir. Dün zincirlikuyu metrobüsün en yoğun olduğu ve turnikelerden bile insanlarla dip dibe adım adım geçilen anlarında önümdeki adam sanki alanı varmış gibi yakmış sigarasını yürümeye çalışıyor. içtikten sonra bir de aşşağı indiriyor sigarayı valla yanmayacağım diye resmen hareket edemedim. Böyle öküzler nerde içip nerde içmemesi gerektiğini kestiremediği için maalesef açık havada uygun alanda içen adamlara da ayıp oluyor. Ben senin izmaritinin vücudumda bıraktığı izle yaşamak zorunda mıyım? insanlık öğrenmeli biraz.
artık yavaş yavaş başlamıştır.
(bkz: Mars a gidince ilk işi sigara yakmak olan astronot)
doğru karardır.

sigara içenlerden nefret ediyorum, ulen adam zıkkımlanıyor sonra da benim ödediğim vergiler ile tedavi filan oluyor, ilaçlarını alıyor. mecburmuyum ben sana bakmaya pis sigara tiryakisi vatandaşım. içiyorsan bu boku hastalanınca kapı kapı gezip tedavi olmaya çalışma efendi gibi git yatağında geber.