bugün

inanılmaz kötü bir alışveriş sitesi. aradığım bir ürün hiçbir yerde stokta yokken, burada 3 gün içinde kargoya veriyoruz lafını duyunca atladım. büyük bir site gibi duruyordu araştırma gereği duymadım. siparişimin üzerinden 8 gün geçmesine rağmen kargoya verilmesini bıraktım, attığım maillere dahi cevap verilmedi. önce benim şanssızlığım mı diye düşündüm ama internette küçük bir araştırma yapınca herkesin aynı dertten muzdarip olduğunu gördüm. ürün kargolamaları genelde 15 günü buluyormuş, bazen de hiç göndermiyorlarmış. siparişi iptal etmek isteyince de bir hayli uğraştırıyorlarmış. kesinlikle uzak durulması gereken bir site.
ekleme: 12. gün sonunda telefon açıp, ya biz sizin istediğiniz ürünü bulamıyoruz bir türlü iptal edelim siparişi dediler. paramızı kurtardık. yalnız elinizde olmayan ürün için niye ilan veriyorsunuz sorusuna, buluruz gibi gelmişti diye cevap vermeleri de müthişti.
bir arkadaşımın alışveriş yaptığı fakat üzerinden 3 gün geçtikten sonra neden ürünümü göndermiyorlar diye ortalığı ayağa kaldırdığı, şikayet etmediği yer kalmadığı hatta alışveriş yaptığı kredi kartının bankasını bile BBDK ya şikayet etmeye kalkdığı 8.günün sonunda ürünü geldiğinde bu kadar üzerine gitmesem göndermezlerdi diye zafer kazanmış gibi tavırlar sergilediği ve bir daha oradan alışverişe tövbe dediği site...
104 lira paramı alamadığım bildiğim tüm bedduaları okutan tüm küfürleri yiyen eski site. üstelik yerlerini de kapatıp kaçmışlar.