bugün

evetli seçimler arkadaşlar...

güneşin hiç batmayacağı, kuşların daha bir neşeli öteceği, ineklerin çilekli çikolatalı sütler vereceği, işsizliğin aşsızlığın eşsizliğin biteceği, yaşıt kızların memelerinin tomurcuklanacağı, asgari ücretin 2500 rtl civarına ortalama ömrün en az yüz yıla çıkacağı, iç ve piç tehlikelerin tamamiyle ortadan kalkacağı daha büyük, daha dik, daha sert, daha güçlü bir türkiye'yi kabullenemeyip 2001 anayasa kitapçığı fırlatma krizinde dönemin başbakan yardımcısı hüsamettin özkan'ın adeta bugünleri görerek söylediği ''nankör kedi'' lafını haklı çıkartarak ülkemizin ikinci istiklal harbinde düşman cephesinde yer alan ''hayırcı'' tayfanın ne hikmetse yatakta oldukları zamanlarda oldukça mutlu ve kendinden geçmiş bir şekilde ahhh ohhh eveet demesine dair muhkem bir gerçektir.

arkadaşlar bakın bu tür konularda çok hassasım, prensiplerime öylesine bağlıyım ki son zamanlarda sözlükte aldığım ahlaksız tekliflere bile hayır diyemiyorum. ama bu hayırsızlar eşi benzeri görülmemiş bir mürailik örneği sergileyerek toplum içinde başka, kapalı kapılar ardında başka konuşuyorlar. biz neysek oyuz kardeşim, kimseden bi gizlimiz saklımız da yok. mesela bekar biri olarak cinsel hayatım yok ama olsa inlerken ben de evet derdim muhtemelen, hayır diye inlesem saçma olurdu çünkü zina yaparken hayır derseniz; hayır da şer de allah'tan olduğundan allah'ın gücüne gidebilir. her neyse ben de bu riyakarlığı pek yakında büyüyecek, dikleşecek, sertleşecek, kalınlaşacak velhasılı eskisinden de çok daha güçlü olacak türkiye'nin azimkarane milletine göstermek için moğollar zamanında cengiz han'ın istihbaharat amacıyla kullandığı cinlere ulaştım ve örnek olarak referandumda hayır oyu verecek birkaç kişiyi incelettirdim.

sonuç ise varsayımımı destekler nitelikteydi. evet arkadaşlar, referandumda hayır diyenler yatakta evet hatta ah ohh eveet diyorlar. bence de, büyük evvvet çok büyük eskisinden daha da büyüüük ımmmhh kocaman bir türkiye için yatakta da seçimde de sonuna kadar dibine kadar evet!
evet diyenler hiç sevişmiyor zanneden mal beyanıdır.
bu nasıl başlık amk derdirten hadisedir.
(bkz: yaran başlıklar)
evet diyecek olanların sistem değiştikten sonra zorla arkalarına geçilince "hayır hayırrrrr" diyecekleri yanında esamesi okunmayacak olan mevzudur..
8 numaralı entry yazacağım şeyi aynen yazmış. Hacı hoca size saldırınca göreceğiz.
hala neye evet neye hayir diyebilecegini kavrayamamis insanlari gormek uzucu...
görsel