bugün

buffy the vampire slayer*'ın sona ermesinin ardından "lan bu dizi çok tuttu,bir de benzerini kendimiz yapalım sonra yayına koyalım sonra da paranın .mına koyalım" diyerek giriştikleri gerilim/macera/bilimkurgu tarzı dizi.başrolde sezercik oynamaktadır.sezercik'in annesi ile babası,sezercik daha 10 cm'lik ceninken ayrılmak zorunda kalmışlardır.bunun nedeni sezercik'in babasının vampir avcısı ediz hun olmasıdır.fakat bu son avda erol taş adlı bir vampir tarafından feci şekilde öldürülür.sezercik'in annesi kocasının bir vampir avcısı olduğunu bilmediği için,kocasının onu bırakıp gittiğini düşünmektedir.sezercik zaman içinde büyür,bir mahalle delikanlısı,bir aynalı tahir olur çıkar.onun her "benim babama n'oldu?" sorusuna annesi "o bizi bıraktı yavrum" şeklinde cevap vermektedir.sezercik de "vay pezevenk ben onu bulacam getirecem senin ayaklarını yıkattıracam" diyerek babasını aramaya koyulur.ilk maceralarında fazla action yoktur.bir iki tinerci,birkaç kapkaççı yakalayıp haşat etmiştir.fakat bir bölümde hulusi kentmen adlı çok babacan ama çok garip bir kişiyle tanışır.bu adam babasının en yakın dostu,savaş müttefiği usta vampir avcısı hulusi'dir.bu adam sezercik'in,ilk bakışta ediz'in oğlu olduğunu anlar.sonra ona babasının hikayesini ve nasıl öldüğünü anlatır.sezercik vampirlerden babasının intikamını almaya yemin eder ve vampir avcısı hulusi'den yardım ister.hulusi buna tüm bildiği şeyleri öğretir,nitekim sezercik olayı çok hızlı kapar hatta ilk maceralarından birinde hulusi'nin hayatını bile kurtarmıştır.o anda hulusi'nin aklına kehanet gelir.kehanette en büyük vampir avıcısının hayatını kurtaran kişinin bir gün tüm vampirleri ortadan kaldıracağı söylenir.hulusi,bu kehanete güvenerek delikanlı vampir avcısı sezercik ile uzun ve soluksuz maceralara yelken açar. (bkz: kendimi kaybettim boyle oldu)
(bkz: sezercik vampir mücahit)
(bkz: sezercik vampirim benim)
ben piç değiLim buffy...baaaaakkk babamın resmi...gördün mü...seninde baban oLmayabiLirdi...demesi oLasıdır...
(bkz: yumurcak köprüaltı vampiri)
(bkz: VAMPiR AMCA SiZE KANIM ISINDI KALBiNiZE KAZIK SAPLAYABiLiR MiYiM)