bugün

Bir daha öldürseler yapmayacağım eylemdir "sevmek" *
Üzülmekten değil de üzmekten korktuğum için cesurca sevemiyorum beni seveni hep yarım kalacağım sanki..
Korktuğum başıma gelmek üzere.
Üzülmekten daha çok korkuyorum sanırım.
Olmayandır...

Insan Sevmekten değil,
Sevince sonunda üzülmekten korkar...
Sekhmet'in kısmeti diyorum ve susuyorum arkadaşlar. Beğen birini evlen kız ne diye korkuyorsun.

Esasen hüsrana uğramaktan korkmaktır.
Vallahi başıma gelen.

Çocuğu reddettik aq sırf bu sebepten.

Üzerim üzülürüm diye korktum.
görsel

Uçucu yağlar gibiyim
Astral seyahat yapıyorum.
Daha doğrusu sevilmemekten korkuluyor.
sadece orospular sevilmez.
pis insanlara gönül verilmez.
Bana kalırsa Türklere özgü bir durumdur nedenin başındada egoist kızlar gelir.
insan tekrar incinmekten korkuyor. Yüreğinin sıkıştığı uyuyamadığı sabahın bir türlü olmadığı ve güç bela atlattığı geceleri tekrar yaşamaktan korkuyor.
üzülüyorum vallahi üzülüyorum. şu halime acıyorum. buna sebep olan şeylere kişilere öfkem o kadar büyük ki. kimsenin kimseye bunu yaşatmaya hakkı yok ya yok yok. şimdi yeniden beni gerçekten seven birini kaybediyorum belkide. sebep ne dediğinde nasıl sevmekten korkuyorum diyeyim ki. sığamıyorum içime.
daha önce düşünmedim ama galiba korkuyorum. bırakın sevmeyi değer verdiklerimizin hangisi yanımızda.
ergen işidir.
Sevmekten korkmak normaldir aslında bir de şöyle düşünün birini seveceksiniz maskelerinizi bir bir indireceksiniz sonrasında çırılçıplak kalacaksınız bir bakmışsınız sonra bağlanmışsınız çok sevmişsiniz bir bakmışsınız karşı tarafa her şeyi vermişsiniz artık o beyaz atlı prensin parlak zırhı düşmüş ve sadece siz kalmışsınız eyw herkes sevgi ister ama kandırmayalım kendimizi herkes 4s oynamak istiyor herkes bu oyunu seviyor o yüzden yeni kadın bedenleri tanıyıp sonrasında usulca hayatlarından çıkıp gitmek daha mantıklı romantiklik güzeldir ama romantizme kapılmamak lazım.
sevmekten değil de sevip sevilmemekten, sevip aldatılmaktan, sevip sevişememekten korkar insan. tek başına sevmekten korkmak saçma çünkü bi bakıyorsun çoktan sevmişsin bile.
Korkmaktayım. Zaten pek mühim bir şey de değil.
acizligin dip yaptigi hareketlerdir.
insan hayatında bir defa birisine geç kalır ve bir daha hiç kimse için acele etmez...
(bkz: korkarım)
anne-baba arasında ki ve çevreden gördüğü kötü ilişkileri gören çocuğun ilerde yaşayacağı sorunlardan bir tanesidir.
sevmekten zarar gören insanların yaşadığı haklı korkudur. korku bir ihtiyaçtır ve malesef sevmek durumunda bile yaşanabilmesi mümkündür.
korkakların ve risk alamayanların yapacağı iştir. çoğu beyaz atlı prenslerini ve güzel prenseslerini bekliyorlar ama bulamayacaklar, çünkü öyle bir dünya yok.
Şahsımın yaşadığı durumdur. Fobide olabilir.
Ayrılacağından ve üzüleceğindendir. Kalbi kırılsın istemiyordur.