bugün

unutmak isteyen kızdır. mutsuz kızdır. fakat teselli aramayan kızdır. çünkü bilir teselliyi nerede bulacağını. o sadece belki de hiç tanımadığı bir erkeğin kollarında o gece mutlu olmak, yalan olduğunu bildiği halde seviliyormuş gibi hissetmek için uyuyan basit biridir. birçok kişiye göre basit. ellerini tuttuğu ,boynuna sarılarak ensesini kokladığı erkeği belki de bir daha görmek istemediğini bile bile güçlü olmadığı dünyasında bir geceliğine kendisini güçlü hissederek ertesi gün gözlerini hayata daha acımasız açar.
adam yatakta iyidir uzatmaya gerek yok. bir süre sonra her şeye rağmen sevmeye falan da başlar.
Olmayan kızdır. Sevmediğine sarılamaz, sarılınamaz.
bedeni sayesinde erkeğe zevkli bir gece yaşatıp, kendisini küçülten zavallı bi fahişedir.
başka bi açıklaması yok bunun.
kız değildir öncelikle.. sarılmışsa zaten hacı, yani anlıyor musun ? mecburiyetten olabilir.. sevmediği bir kızla erkek bile sarılıp uyumazken kadın nasıl uyusun lan..
nefes alsın yeter kalıbı ile yaşamaya alışmış, suratını görmediğim sürece istediğimi yapabilirim diyen kızdır .
yapmasındır. bazı şeyler sineye çekilemeyebilir.
sarılıp uyudugu erkeği sevmiyodur çünkü aşıktır.

(bkz: felsefisini siktiğim)
orda hüzün vardır. Kafasını kaldırıp her baktığında onunla karşılaşmak ister. Ama başkasıdır. içi sızlar, acısı geçsin diye daha sıkı sarılır. sadece sarılır ama. Kokusunu içine çekemez ya da avucunu öpemez. Eve döndükten sonra uzun uzun kendine lanet eder, ucuz hisseder. Sonu hep pişmanlık.
bu yaz bana çok denk gelmiş sarhoş ingiliz kızlardır. *
başka bir erkekte kaybettiği özgüvenini arıyordur. yazıktır yapmasındır efendim.
Sevkate ihtiyaci olandir.
Afedersiniz ama angut kızdır. Sonra "erkekler niye beni anlamıyor, niye beni sadece bir seks objesi olarak görüyor?"

(bkz: çünkü eşeğin zikinden dolayı)
başkasını sevip aşk acısı çeken kızdır. yanındakine aşık olma çabası içinde olan kızdır büyük ihtimalle. yazık ikisine de.
saçmalayan kızdır.
nefes alsın yeter felsefesini benimsemiştir.