bugün

hızlı nefes alıp vermeden dolayı, iki kat tehlikelidir... *
buz tutmus akarsunun cozulmesi gibidir. arkaya yaslanilir 1 aydir icilmiyormus gibi icilir allahsiz.
neden yapıldığını bilmediğim ama yapmaktan büyük keyif alıp vazgeçemediğim bir aktivitedir...
yanında ki insanın ''sigara cinsel hayatı öldürür''cümlemesini kullanmasını gerektiren durum.
Sevişirken Yamulmuş o paketten hafif kıvrılmış sigarayı usulca paketten çıkartıp ağza koyup yaktıktan sonra ilk fırtın ciğerlere ulaşması ve bu rutinin devamı anlayamazsınız.....
Duvar yazılarına bile konu olmuş hadisedir.
şöyle ki:

görsel
iyi halt etmektir.
insanı havalara sokar. böyle dumanlar, yorganın altında yatağa yaslanmış çıplak bedenler, sakin bakışlar falan.
yemekten sonra içilen sigaradan farklı olmayan eylemdir. zira sigara içen biri zaten her anına o sigarayı sığdırır.
iktidarsızlığa yol açar. *
sigara yakmak için sevişen kişi olmak isteyendir.

bilhassa ben sevişirken sigara içenlerdenim.
Sigara icmiyorum. Gerci sevismiyorum da. Ben içmiyorum benim yerime de yakın.
Beni tekrar sigaraya başlatan eylem!
sigara içiyorsan doğal olarak o rahatlıktan sonra bir keyif sigarası yakıyorsun tabi. çokta bir esprisi yok bence.
Aşırının aşırısı saçma olan fakat yine de yapılan eylem. Hayır işte mutluluğun, zevkin, rahatlamanın doruğundasın zaten daha ne sigarası aq? Hiçbi şeye ihtiyacın yok bi kanatların eksik ama illa yanacak o sigara.