bugün

Aşırının aşırısı saçma olan fakat yine de yapılan eylem. Hayır işte mutluluğun, zevkin, rahatlamanın doruğundasın zaten daha ne sigarası aq? Hiçbi şeye ihtiyacın yok bi kanatların eksik ama illa yanacak o sigara.
sigara içiyorsan doğal olarak o rahatlıktan sonra bir keyif sigarası yakıyorsun tabi. çokta bir esprisi yok bence.
Beni tekrar sigaraya başlatan eylem!
Sigara icmiyorum. Gerci sevismiyorum da. Ben içmiyorum benim yerime de yakın.
sigara yakmak için sevişen kişi olmak isteyendir.

bilhassa ben sevişirken sigara içenlerdenim.
iktidarsızlığa yol açar. *
yemekten sonra içilen sigaradan farklı olmayan eylemdir. zira sigara içen biri zaten her anına o sigarayı sığdırır.
iyi halt etmektir.
insanı havalara sokar. böyle dumanlar, yorganın altında yatağa yaslanmış çıplak bedenler, sakin bakışlar falan.
Duvar yazılarına bile konu olmuş hadisedir.
şöyle ki:

görsel
Sevişirken Yamulmuş o paketten hafif kıvrılmış sigarayı usulca paketten çıkartıp ağza koyup yaktıktan sonra ilk fırtın ciğerlere ulaşması ve bu rutinin devamı anlayamazsınız.....
yanında ki insanın ''sigara cinsel hayatı öldürür''cümlemesini kullanmasını gerektiren durum.
neden yapıldığını bilmediğim ama yapmaktan büyük keyif alıp vazgeçemediğim bir aktivitedir...
buz tutmus akarsunun cozulmesi gibidir. arkaya yaslanilir 1 aydir icilmiyormus gibi icilir allahsiz.
hızlı nefes alıp vermeden dolayı, iki kat tehlikelidir... *
Asıl orgazma ulaştıran, insanı nirvana ya çıkaran olaydır.
keyiftir.
Sevişmekten daha çok rahatlatan durumdur.
(bkz: orgazm sigarası)
herşey olup bittikten sonra gayet kendine güvenen bir şekilde şahsın kısık bir gözle sigarayı içine çekmesi durumudur.
partner göğüste uyurken çok eğlenceli olan eylem.
seviştikten sonra sigara yakmak mallıktır.
insan sikiştikten sonra sigara yakmalı. olaya sigara arası koymamalı.
x- geiyorum,geliyorum aşkım geliyorum
y- yapma osman iki dakika olmadı başlayalı
x- aeeıaeıaeı *
x- geldim ben sevgilim
y- farkındayım osman farkındayım
x- çok güzeldi ama di mi?
y- kendi adına konuş
x- neyse ya sigarandan bir tane alabilir miyim lütfen?
y- bi bok başarmış gibi bide sigara mı yakacaksın?
x- adamlar sözlüğe başlık açmış seviştikten sonra sigara yakmak diye. bir bok biliyorlarda açıyorlardır o başlığı denemek istiyorum hayatım.
y- lan sen sigara kullanmıyorsun ki
x- yahu ver sen bi tane merak ettim
y- al osman al, al ve gözüme gözükme lütfen
tadına doyulmayan anlardır, ağzınınzdaki nikotin tadı gittikten sonra olaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
erotik filmler tr dublaj gerçekten çok kaliteli bu siteden çıkamıyorum tıkla ve gör.
(bkz: duman içindeki siluet)
güncel Önemli Başlıklar