bugün

bazı kızlarımızın özellikle tercihidir. utanç ve kusur hissiyatını sevişme heyecanının önüne çıkarırlar ki bu aksiyonu oldukça etkiler.

edit: görende vidanjör falan sanır lan beni. allah belamı versin lan benim. silmicem lan bu entry'i kalsın ibret olsun tüm kendini böyle ön plana çıkarmak isteyenlere.
"sevişmek için özellikle kadınları tercih etmek" olarak okuduğum başlık. işte bilinçaltı bu!
utanan bir insanın tercihi olabilir. yavaş yavaş özgüveni arttıkca bu tercih kaybolabilir.
Kişinin vücudunda ki kusurları düşünmeden kendini tamamen sevişmeye verme çabasıdır. Genelde hatun kısmı tercih eder ama çirkin bir kızla sevişirken hayal kurma olanağı sağladığı içinde erkekler tarafından tercih edilebilir.
Kadın milleti görülebilecek bütün güzelliğinizaten daha önce giyimiyle kuşamıyla sergilemiştir.Işığa ne gerek var daha neyi görcem...
yerinde bir tercihtir, destekliyorum.
biz türkler malesef istediğimiz kişiyle hemen sevişemiyoruz; aydınlık bir ortamda seviceğin kişiyi aynen görüyosun, olamaz böyle birşey. işin içine hayal gücünü katman lazım, sevişmek için bulduğun kişinin yerine asıl sevişmek istediğin kişiyi koyacaksın ki zevk alasın, bü dünyadan da tat alasın. yoksa ne lan o öyle? olur mu hiç?
(bkz: mum ışığı)
karanlıkta, naifçe, tedirgin bir şekilde sevdiceğinin vücuduna dokunmak gibisi var mıdır? istemiyorsanız apaydınlık odalarda sevişin lan öyleyse.
imla.
özel bir sebebi yoktur. ama görünmeyene dokunmanın hazzını, keşfin dayanılmaz güzelliğini yaşatır insana. yeterince aydınlıkta yorulmuyor muyuz zaten her gün. ay ışığında da dinlenelim biraz.
insan insanı siker mi felsefesini düstur edinmiş ama duygularını zapt edemeyen bir insan için son çaredir. kendini ve partnerini o rezil, o çığırından çıkmış vaziyette görmek istemez.
gözlerdeki alevi görmeyi engeller.
hayalle değil gerçekle sevişmek istersen uygun bir ışık iyidir her zaman.
sevdiceğinin hazzını görmek sevişmenin bonusudur. mahrum kalınmamalıdır ulen.